• (bkz: faceit.com)
  • faceit global summit adlı kaliteli organizasyona sahipler.
  • solo girip 1600 elo'dan 900 eloya kadar düşürdüğüm insanı kanser eden 3 win arka arkaya kazanınca size 13 lose olarak geri döndüren. 3-4-5 level segmentinde legit hile ve smurf ya da booster avellerin oyun zevkinizin anasını siktiği ve eğer gerçekten cs sever bir oyuncuysanız gerçekten sizi depresyona sokan yaklaşık 2 senemi çalan iğrenç platform.
  • ping olarak artık valve serverlarından bir farkı kalmamış platform. anti-cheat sistemi de valve'nin izinden gitmekte. artık her 2-3 maçta 1 hileciye denk geliyorsunuz. bir de yaş skalası giderek düşüyor. yani ücretsiz platformda baya 12-13 yaşında çocuklarla oynuyorsunuz. ücretlide durum nedir bilmiyorum ama ücretsizde baya bildiğiniz valve serverları. tek avantajı 128 tick olayı vuruşlar falan daha zevkli ama lag ve ping tat vermiyor. bu gidişle bu platformdan da soğuyacağız.
  • csgo adlı oyunu daha competitive bir şekilde oynayabileceğiniz bir site.
  • orospuçocuğu dolu olan genelde troll denk geldiğim sistem parçası, buradan hepsnin amınakoyayım ben anasını siktiniz levelimin
  • karantinayla boosted ve toxic oyuncuların baskın yaptığı 1 günde 6 lose alabileceğiniz platform
  • anticheat programıyla başım belada. yaklaşık 2 haftadır cs go'da random crash alıyorum. pc kitleniyor ve arkadan buzzer sound geliyor. hiçbir hata kodu bulamıyorum. ne olay görüntüleyicisinde, ne steam loglarında, ne ac logunda. hadi kitlenmesi sorun değil 6-7 maçta bir oluyor. ama kitlendiği zaman pc'yi resetlemem gerekiyor. ve yeniden başlatması 7 dk sürüyor. o yüzden maça tekrar bağlansam bile afk/leaver ban yiyorum. birike birike dün gece 25 saat ban yedim. çıldırcam gerçekten.

faceit'e yazdım. onlar da bir anlam veremedi. donanımla alakalı mı değil mi diye 1000 tane farklı stres testi yaptım. hiçbirinde böyle bir crash olmadı. cpu,gpu,ramde ve ssd'de bir sıkıntı gözükmüyor. normal mm maçlarında veya diğer oyunlarda böyle bir crash yaşamıyorum. ses kartı, ac, discord ve cs go arasında bir çakışma oluyor ama neden ve nasıl oluyor çözemiyorum.

sistem:6700k, gtx 1070, 16 ddr4 ram 2400 mhz'de çalışıyor.

edit: sorun sıvı soğutmadaymış. 4 sene sonra değiştim 70 dereceden 40-45 derecelere düştü. freeze olayı da artık olmuyor o yüzden. ayrıca nvidia audio driverını silin. belki onu sildim diye de düzelmiş olabilir. ama sıvı soğutma zaten değişmesi gereken birşeymiş belli sürelerde.
  • sen gel her ay belli bir para ver sonra onlar sana desin ki "4 kişi giremezsiniz" e 5 girelim ? "yoh 5 de olmaz maksimum 3". peki, puanları toplamadan önce herşey siparişe açıkken belli bir puana ulaşında niye bütün ödüller out of stock ? cevabı bilen varsa yeşillendirsin
  • akli melekelerinizi yitirmek istemiyorsanız, 5 arkadaş oynamayacaksanız premium almamanız gereken cs - go sitesidir.
hesabın var mı? giriş yap