• izlemeyenlerin içi şimdi ne rahattır, mışıl mışıl gider uyur değil mi?
    - değil.

şuradaki 3 entryden aşağı yukarı ne olduğunu çoktan kafada kurguladı bile,
    acı çok büyük, allah insanlığa sabır versin.
  • arkadaş sözlüğün iyice boku çıktı. biri hoşgörü dini olan islamı kötüler, biri fav için link verir. orada iki can gitmiş iki can. olay ne islam nede başka bir dinle alakalı. olay canilik, insanlık dışı, cahilliğin karanlık ama kapkaranlık yüzü. insanoğlu nasıl bu hallere geldi. bilinçler nasıl bu kadar katranlaştı. bu canavarlar değil sadece mesele. mesele islam adı altında kendini patlatanlar, yahudilik adı altında filistini bombalayanlar, hristiyanlık adı altında müslümanları katledenler. olay insan olamamakta. bir kıyamet şart. herşeyin yıkılıp yok olacağı ve baştan yazılacağı. bir kıyamet şart. insanoğlunun yeni dünyada olmayacağı.
  • izlerken elimi ayağımı titretti. bende sürekli kamp yapıyorum, özellikle o son sahnede zavallı kadının başını çadırının yanına atmaları beni çok etkiledi.

yalnız birşeyi fark ettim, videoda nispeten düz bir zeminde yeşil bir çadır görünüyor. başka bir haber sitesinde ise farklı bir alanda farklı bir renkte çadır görünüyor. burada

görsel arşiv de olabilir bilemedim.
  • gerçek islam.

eğip bükmeyin oğlum adam olun ve kabul edin.

bizim yaşadığımız ve bize yaşatılan siyasal islam. siyasal islamda tatlı su müslümancığı olmak kolaydır.
    diyanetin 10 milyar bütçesi radikal islamcı terörist olalım diye değil, fakirliğimize şükretmemiz, yeni dünya ve medeniyet düzenine ayak uyduramayan cahilliğimize ve gelir adaletsizliğine isyan etmememiz ve tayyiban rejimine kolayca ayak uydurabilmemiz için var.
  • bunları işkenceyle öldürmek lazım, yavaş yavaş acıyı tüm bedenlerinde hisettirecek şekilde. öldürün bizi diye yalvarttıracaksın ama öldürmeyeceksin.
  • kızacaksınız ama sebebi islamdır, islamı doğru öğrenemeyen insanların icraatıdır bu, sadece öğrenemeyen değil yanlış öğretenlerin de sebebiyet verdiği bir olaydır.

ortadoğu olaylarına ait internette bir çok video izlemişsinizdir az çok merakınız varsa. özellikle son zamanlardaki işid videolarından bahsedelim.

hassas olanlar izlemesin, canilik akıyor videodan.

son kez belirtmekte fayda var, sebebi dindir.

edit: link isteyenler oldu, zaten başka bir yazar paylaştı, az dikkatli okursanız görürsünüz.

edit 2: ulan euro ve dolar almış başını gitmişken tunus, fas ve mısır yaparım diyordum. ondan da vazgeçtim anasını sikeyim.

ortadoğu üzerinde mantar şeklinde toz bulutu görmek istiyorum resmen.

edit 3: link yok abicim, bu arada arapların amına koyim kansız orospu evlatları. uyuyamıyorum.
  • gereksiz ülkelere gitmeyin be kardeşim. ya tecavüz ederler ya öldürürler.

video linkini bulamıyorum. elinde olan varsa yeşillendirsin.
  • çok izlemek isteyenler bakabilir ama benden uyarması gerçekten vahşet dolu şeyler var videoda. internet aleminin en gore şeylerini izleyen beni bile bir nebze rahatsız etti. hayır rahatsız eden gore olması ya da kafa kesilmesi değil. dünyanın en güzel ülkelerinden birinden gelen masum kızın gezmeye geldiği ülkede böyle bir vahşetle karşılaşması. yazık kim bilir belki memleketinde bekleyenleri vardır.

edit: bu entry kendini imha edecektir.

edit: linki kaldırdım. bazı vasıfsızlar beni terör propagandası yapmakla suçladı ve şikayet edeceklerini söylediler. arkadaşlar böyle şeyler hayatta var. bunları bilmeniz görmeniz gerek.
  • bu ne rahatlık, bu ne kimbilir kaçıncı defa yapıyor oluşun verdiği soğukkanlılık. şu an türkiye’de bunlar gibi pimi çekilmeyi bekleyen potansiyel kaç tanesi dolaşıyor kim bilir. bunu düşünmek bile korkunç. hepsi çölüne mağarasına siktirsin gitsin amk yeter kafa bulandırdıkları.
hesabın var mı? giriş yap