• uzun süredir izlemiyordum. önce ali babacan sonra da ekrem imamoğlu karşısında izledim. bence ali babacan ve ekrem imamoğlu başlığı gibi buranın da patlaması lazımdı. adam bildiğin nötr hatta neredeyse hafif konuğa yakın olacak şekilde iki programı da götürdü. çok şaşırdım gerçekten. üstelik habertürk kanalında. bu fırsatın da hem ali babacan hem de ekrem imamoğlu tarafından son derece iyi kullanıldığını da düşünüyorum. kışkırtıcı, provake edici, tersleyici, sinirlendirici bir tarzı olmadı. üstelik her iki konuk için de iyi hazırlık yapmıştı. kabul edelim ki günümüz ortamında ali babacan'ı ağırlamak gerçekten risk içeriyor. ekrem imamoğlu bir nebze daha kolay bir konuk ama onun da farklı bir mesajı aktarımı ağırlığı var. ben hakkını vermek istedim.
  • baglamicam sizi hanfendi dedigi kisinin cern de olmasi ve ben bilim konuşuyorum burda diyerek istanbul dan el sallamasi şahane.
  • şu anda habertürk spor saatinde yayıncı kuruluş ve tff'ye ağzına geleni sayan gazetecidir. sonunda da pardon demeyi ihmal etmiyor.
  • habertürk'te şu an ahmak mahmak deyip duruyordu. (bkz: burak yılmaz) ile ilgili bir konu galiba.
  • an itibariyle habertürk tv spor saati programı moderatörüne “bana ‘ahlaksız’ demek istedin.” diyerek akabinde “bak kızım...” diye başlayan cümleler kurup programı terkeden şahıs. konu da; kendisi ömer bayram’ın (bkz: 1 aralık 2019 trabzonspor galatasaray maçı)’ndaki tokadını savunurken moderatörün “emre belözoğlu yapsaydı aynısını tepkiniz ne olurdu?” minvalindeki sorusu.
    saygısız ve fanatiklikten gözü dönmüş bir adam.

edit: moderatör hande lal sarıoğlu.

edit 2: çaylak @zamuzalem olay anı linkini göndermiş.

edit 3: çaylak @gergos biraz daha ayrıntılı bir link göndermiş.
  • aklı başında ender kişilerden. helal olsun
  • çok agresif ve terbiyesiz birisi.

biraz önce kendi spor saati programında sunucu kızın “ömer bayram’ın yapmış olduğu hareketi emre belözoğlu yapsa tepkiniz ne olurdu?” sorusuna aşırı reaksiyon göstererek programı terketti.
  • spor saati programında kadın spiker ömer bayram’ın yaptığı hareketi emre belözoğlu yapsaydı böyle sempatiyle davranır mıydınız minvalinde bir soru yöneltti.

fatih altaylı bunun üzerine adeta g.tüne değilmiş gibi bir tepki gösterdi ve programı terk etti. kadın spiker üstüne üstlük ömer bayram’ın küfrettiğini de hatırlattı. sonra da fatih altaylı’ya sakin olmasını salık verdi. fatih ise bak kızım ben salak değilim, bak kızım bana herşeyi deyin ama ahmak değilim gibi şeyler söyledi, çok yerinde bir soruya aşırı tepki gösterip stüdyodan ayrıldı. muhtemelen soruyu soran kızın işine son verirler.

çok eğlendim izlerken bulursanız izleyin.
  • az önce sunucuyu fena gömdü .
    sunucu karşısında erkek arkadaşı varmış gibi laf çarpmaya çalıştı . altaylı o lafı aldı ......... :)
  • gündem olma peşinde olan gazeteci.
hesabın var mı? giriş yap