• adamın yaptığı şeyler hep aynı ama savunanları da bitmiyor. belhandasını ve selçuğunu alıp gitmesi gerekirken zorla ardayı da getirmek için uğraşıyor parator sevicilerde hala bunu savunup yönetimi eleştiriyor. 1.5 yıldır doğru düzgün top oynamayan galatasaray için hesap vermesi gerekirken hem başkanlık hem antrenörlük yapmaya çalışıp evlatlarıyla bu berbat futbolu bize izletiyor sevenleri de memnun bundan.
  • hoca arda konusundan önce linnesin neden 6 aydır oynamadığını anlatsın dinleyelim. artık emekli olması lazım
  • hocam seni severiz sayarız. ama arda konusunda yanlış yapıyorsun hocam. yönetim sonuna kadar haklı hocam. 33 yaşında son 4 senedir top oynamamış bi adamın bizde ne işi var hocam. burası rehabilitasyon merkezi değil hocam. eğer öyleyse elimizde 13 milyonluk cagne var. onu rehabilite edelim ama ardayı istemiyoruz hocam. yönetime de kızma. başkan gündemde yok dedikce sen isitip önüne koydun. adamlar haklı hocam. bu işi bi yerde kesmek lazımdı.
  • galatasaray'ın erdoğan'ı.
  • arda'yı neden istediğinin cevabı ona bu kariyeri yaptıran (bkz: mehmet ağar)kişinin istemesinden kaynaklı olabilir
  • uyanık kapalı çarşı esnafı hoca.
    mustafa cengiz konunun en başında arda turan konusunda net bir tavır takınmışken olayı garip bir şekilde buraya getirdi ve bilin bakalım kimi suçladı.
    imparatorluk falan bitti, düpedüz bu yapılan konuşmalar hadsizlik ve başkanlık makamına saygısızlık.
    mevcut ergen taraftarımız koşulsuz desteğe devam etsin, eleman kulübü babasının çiftliğine döndürünce kafanızı taşlara vurursunuz.
  • mustafa cengiz , bu pokemonu acilen takımdan kovmalı, arda yı da törenle takıma katmalıdır. pokemon rezil edilip bırakılmalıdır. tipini sevdiğiminin.
  • arda konusunda takındığı tavrını, kıramayacağı birtakım ağır abilerin ricasına bağlıyorum. başka bir nedenden dolayı herhangi bir teknik direktörün arda'yı istemesinin mantığı yok çünkü. kendisinin de arda'ya çok kısıtlı dakikalar dışında süre vereceğini zannetmiyorum. bu yüzden transfer gerçekleşirse kendisinin de dediği gibi 'sportif bir karar' olarak değerlendirilemez. bariz bir şekilde arda camiasız kalmasın, galatasaraylı arda olarak futbol sonrası yorumcu vb. olsun transferi bu.

kısacası bir adam camiasız kalmasın diye galatasaray'ın -az veya çok- paraları çöpe atılacak.
  • yediği bokları geçtim, başakşehir ile 2.5 senedir, 20 tane ilk 11 maçına çıkamamış bir arda için aptalca ısrarını anlayamadığım hoca. sırf bu aptal takıntın yüzünden ersun yanal gibi birini seninle aynı cümle içinde kullanabiliyorlar, resmen laf veriyorsun milletin ağzına.

canın mı sıkıldı hocam? "bu sene şampiyonluk alamayız, bari arda'yı kullanayım da aradan sıvışayım." mı derdin? istemiyorsan bırak. 3-5 sene içinde bir şekilde yine döneceksin zaten. gs armasındaki bir yıldızsın. kredin sonsuz, hiçbir gs'li ne olursa olsun "kovulsun" diyemez de yetti yani. sezonun ilk yarısı, takımın en büyük derdi; forvetlere top götürememek, hızlı kanat oyunu oynayamamaktı. böyle bir takımda futbolu unutmuş arda'nın ne işi var?

"galatasaray'ın çocuğu" kalıbı altında yıllardır soymadılar mı kulübü. yetmedi mi? gerçekten canın sıkıldıysa bırak. her sene olacak değil. toplam kadro değeri neredeyse bizim n'zonzi kadar etmeyen (kağıt üzerinde) sivasspor bize 10 puan fark atmış. bunları konuşmak hatta hesap vermek varken cidden derdimiz arda mı?

bırak bu işleri hocam.
  • tudor sonrası geldiğinden beri bu taraftarın sahip çıktığı, galatasaray'a çok büyük başarılar kazandırmış, aynı zamanda da galatasaray'la çok büyük başarılar kazanmış, türkiye'nin en büyük teknik direktörüdür. bunu hiç bir taraftar inkar edemez. ancak arda konusunda haksızdır. arda galatasaray'ı şu haliyle kesinlikle hak etmeyen bir durumdadır. yaptığı şeyler, karıştığı olaylar hatadan öte şeylerdir ve bu takıma hiç bir koşulda gelmemelidir. yönetim bu konuda haklı, terim haksızdır. yönetimi taraftarın önüne atmaya çalışarak da büyük bir hata yapmaktadır. şu andan itibaren yönetim "görevine son veriyoruz" derse de haklıdır ve kendi adıma yönetimi desteklerim. bu konu uzamadan, asıl işine dönmeli ve galatasaray'a futbol oynatmalı, şampiyon olmaya çalışmalıdır.
hesabın var mı? giriş yap