• dergi editörü arkadaşım bahsetmişti, fitness yapmadığım için başta pek takılmadım ancak tadına bakınca fena değilmiş dediğim protein barlar üreten firma. acil durumda camı kırınız itemlerinden olmuş diyebiliriz.
  • fıstıklı protein barını çok beğendiğim marka. sporla pek alakam yok ama meraktan aldım. diğer protein granola bar tarzı şeylerin çok tanecikli bir yapısı oluyor. bunun yoğun ve homojen dokusu çok hoşuma gitti. ve denildiği gibi çikolata krizini bayağı bastırıyor. yalnız çok pahalı meret, 7,5 tl mi ne...
  • ürüne bu hafta itibari ile bim kataloglarında da yer verilmiş, 5 porsiyonluk ceşidi 18.95 tl'den satış fiyatı yazılmış, haftada 1 spora giden biri olarak iş çıkışı gidip alacağım, umarım memnun kalırım
  • fiyat/performans oranı baya yüksek olan ve bu yüzden satın alınabilmesi ve bulunması zorlaşan üründür. tekrardan bim raflarında yerini alması yüzleri güldürdü.
  • lezzetli protein barları ve olan türk markası. ayrıca son zamanlarda bimde satılan whey proteinleri de çok başarılı. spor yapan insanların işini fazlasıyla görecektir.
  • bim de alışveriş yaparken ilk önce görünce şaşırdığım, son iki paketini denemek icin almaya niyetlendiğimde benden sonra gelen genc bir arkadaşın " burada da bitmiş ya" yakarisiyla yok sattığını anladığım protein tozu. sonra genç arkadasa gel al bunları sen ben zaten çok kullanmıyorum diye ikram ettim elimdeki paketleri. sonrası sevincler, teşekkürler, abi sen ciddi misinler...
  • bim'in meşhur protein tozudur. bim ile anlaşmış olan supplement firması desek daha doğru olur aslında sanırım. çünkü protein barları vs. başka ürünleri de varmış.
    ben içinde otuz beşer gramlık 5 paket bulunduran ürününü kullandım. o yüzden onun üzerinden gideceğim.
    benim için protein tozlarında 3 önemli kriter var; besin değerleri, fiyat ve içilebilirlik.
    bir ölçeğinde yaklaşık 26 gr. protein, 4 gr. yağ ve 4,5 gr. karbonhidrat bulunduruyor. bunlar gayet ideal oranlar. benimkisi gibi seksi ve kaslı bir vücudun oluşumuna destek çıkmak için. fiyata geldiğimizde ise bu ürünün her servisi 3 liraya tekabül ediyor. ucuz değil (zaten de olamaz, olursa sıkıntı) ama piyasanın gerçekten altında. kocaman turşu bidonlarıyla alınan protein tozlarının bile ölçek başına düşen ücreti altında bir miktar bu. fiyatının nispeten düşük olması türk markası olup türkiye'de üretilmesi büyük ihtimal. sıra geldi içilebilirliğe. ürün kakao aromalı, çalkalayınca oluşan köpük az, kokusu ve tadı güzel ama içindeki o yaklaşık 1 gramlık şeker kendini belli ediyor. o yüzden olması gerekenden daha tatlı gibi. ama bunu da karışımınızdaki su miktarını arttırarak aşabilirsiniz .
    sonuç itibariyle fiyat performans olarak piyasadaki iyi ürünlerden olduğunu düşünmekteyim kendisinin.
  • piyasada var olan ,adını kanıtlamış ,popülerlik ve bilinirlilik anlamında üst seviyelerde olan birçok firmanın fiyat-performans olarak artık çokta ulaşılabilir olmadığı bu dönemde pazara hızlı bir giriş yapmış türk ek gıda firmasıdır.

tüketicilerine hangi satış kanalları ile ulaştığı yada youtuber lerin ürünler adına yaptıkları yorumlar açıkçası şahsım adına çok bağlayıcı olmuyor.birşeyi deneyimlemeden yorum yapmak,övmek yada yermeyi çok doğru bulmuyorum

şimdilerde birçok abd-avrupa menşeili protein tozu ve ek gıda firmasının orjinal ürünlerine ulaşmak zor olduğu gibi birde merdiven altı ve sağlıksız şartlarda piyasaya sürülen ürünleri ayırt etmeniz gerekiyor.

ek gıda gibi fitness ve vücut geliştirme sporcularının ,yeni başlayanların ve amatörlerin,yarışmacıların ve profesyonel sporcuların büyük ilgi gösterdiği bir sektörde pazardan biraz daha fazla pay almak adına birçok firmanında ürünlere steroid türevi katkılar kattığını duymaktayız

bütün bu gelişmelerin ötesinde fellas iletişim olarakta başarılı bir türk firması.kendilerine yapılan geri bildirimleri olumlu yada olumsuz büyük bir nezaketle cevaplıyorlar.

ben farklı firmaların ürünlerini kullandığım için karşılaştırma yapma şansım oldu.bilhassa protein tozlarında diğer yerli üreticilere göre daha az şişkinlik yaptığını düşünüyorum.köpürme çok az ve iyi derecede süt ve suya karışıyor.çikolata aroması yerinde.

etkilere gelirsek hem antrenman performansı hemde gelişim anlamında yabancı menşeili firmalara göre iyi bir konumda olduklarını düşünüyorum.tatlandırıcı oranı ile ilgili forumlarda da genel bir eleştiri durumu olsada bcaa oranı ve servis başına maliyetleri ile halen iyi bir pozisyondalar.protein barları ve atıştırmalıkları ,şeker konusunda biraz daha az değerlerle önümüze geliyorlar.sosyal medya kanalları sade ve anlaşılabilir.şimdilik büyük satış web sitelerinde yoklar

yerli bir firma olarak destekleyeceğim ve başarılı müşteri ilişkileri departmanları yüzünden olumlu bildirim yapmaya devam edeceğim.en azından birçok türk firmasının beceremediği tüketici ilişkileri kısmında çok sayıda firmaya göre çok daha sıcak ve nezaket içeren bir uslupla yaklaştılar.

denemenizi tavsiye ederim.türk firmalarına karşı bir önyargınız var ise bunu değiştirebilecek nitelikte az ama öz ürün gamına sahip bir türk firması.
  • barlarına bayıldığım, üst üste on adet yiyebilecek olsam da bir tanesiyle yetindiğim ama fiyatından dolayı uzak durduğum lezzetli atıştırmalık.

bence 4 lira bir bar için fazla olsa da, kahvaltıda alacağım iki poğaçaya da aynı parayı verdiğimi hesaba katarak, haftada iki gün de olsa bunlarla kendimi şımartmayı düşünüyorum.

yine de sevgili fellas, lütfen indirim yap! :(
  • sık sık protein barlarını tükettiğim marka.

1 tane 45 gramlık hindistan cevizi & kakaolu yüksek protein bar'ını, 1 tane de 32 gramlık hindistan cevizi & kakaolu optimum protein bar'ını aldım. diyebilirim ki protein barları eskiye göre oldukça yumuşamış zira eskileri size çene kası yaptırıyordu. tatları zaten eskiden de iyiydi hala da iyi.

ben olmuş diyorum.
hesabın var mı? giriş yap