• tüm biralar ılıdığında iğrençleşiyor doğru ama bu bildiğin katran oldu.
  • tadı fena değil metro dışında bazı tekellerdede bulunuyor 33 lük şişesi 18.09.2016 tarihi itibariyle 4.35 tl den satılmakta.

edit: köpüğünün tadı çok kötü.
  • tuborg gold ile efes arası bir tadı olan alman birası. bardağa ilk döktüğünüz acayip bir köpük çıkarıyor ve köpüğün tadı çok kötü. içimi güzel ama gazı çok az. bardakta fazla bırakmaya gelmiyor meret. aşırı tatlı olmaması beni kendine bağladı. neden alındığı zaten malum, baş harfi metro market.
  • metro marketten daha önce denemediğim bira markalarından alırken denk geldiğim bira. fena değil. en azından benim gibi içimi yumuşak bira seviyorsanız tercihiniz olabilir. tabi ki bir miller olamaz lakin fiyat performans açısından zor zamanlarda yardımınıza koşacaktır. hatta gecenin şu saatinde hala içmekte olduğum bira markası.
  • yemeklik bira. kola, gazoz gibi gazlı içecek olarak düşünün.
  • damakta bıraktığı tadı sevdim. adını hatırlamasamda tadı bir iz bıraktı.
    üzerinde yazan 1516 dan beri yazısı beni benden almıştır. bununla yetinmeyip 1516 ya sadık kaldıkları gibi bir şey yazmışlar. eğer doğruysa adamlar hakkaten biranın tarihini yazmışlar.
  • adana'da bulunan metroda bugün bir arkadaş ile alışveriş ederken tavsiye etmesi üzerine aldım. maltlığı konusunda her ne kadar şüphe uyandırmasa da köpüğünün damakta bırakmış olduğu tat resmen bir an önce beni bitir diyordu. kıştan çok yaz mevsiminde tüketilmeyi hak eden bir bira.
  • metrodan sadece 8 tane aldığıma üzüldüğüm, bana almanyadayken serice içtiğim biralardan aldığım zevki tekrar yaşatan düşük asitli bira.
  • 20.07.2019 tarihi ile izmit metro markette 9.90 tl'ye 50cl si satılan bira. reyonda kalan son 3 adetini aldım devamı vardır diye düşünüyorum.
  • kusura bakmayın ama bok gibi bira.
hesabın var mı? giriş yap