şükela:  tümü | bugün
 • az önce hürriyet denilen sitede rastladığım sipariş haber başlığı.
  haber şöyle:

  --- spoiler ---
  akhisar yenilgisi sonrası fenerbahçe'nin soyunma odasında tansiyonun bir hayli yükseldiği öğrenildi. birbirine bağırıp çağıranların olduğu belirtilirken, karşılıklı suçlamalar da yaşandığı ileri sürüldü.

  tartışmaların uzağındaki bir grup futbolcu ise öz eleştiri yapmayı tercih etti. bu futbolcular, yenilgiye kılıf aranmaması gerektiğini savunurlarken, tek suçlunun kendileri olduğunu belirttiler. işte o konuşmalar:

  "biz fenerbahçe forması giymeye layık görülmüş futbolcularız. ancak bunun değerini bilmiyoruz. mücadele ediyoruz, son ana kadar savaşıyoruz ama olmuyor. bunun nedenini şanssız gollere, girmeyen toplara bağlayamayız. bir yerlerde hata yaptığımız kesin."

  "belki de konsantrasyon eksikliği yaşıyoruz ya da maçlara mental olarak yeterince hazırlanamıyoruz. ne olursa olsun, biz akhisar'dan 3 yiyecek takım değiliz. bu utanılacak bir durum. aykut hocayı yine ateşin içine attık. taraftara da yazık, yönetime de yazık. bu camia bunları hak etmiyor. ayağımızı önce denk almalıyız, başka çaremiz yok."

  http://www.hurriyet.com.tr/…odasinda-isyan-40762509
  --- spoiler ---

  aziz'in yaptırdığı 100 km öteden belli olan bu haberlere fenerbahçe taraftarı artık kanmıyor.
  o koltuktan kalkacaksın aziz.
  asıl sorumlu sensin.
  bütün bunlara sebep olan tek kişisin.
  seni istemiyoruz, üçkağıt oyunlarını uzun süredir yemiyoruz.

  defol artık!
 • psikopatça bir isyandır.

  (bkz: ayağımızı önce denk almak) nedir amk?
 • götten uydurma bir haber.

  takımı kaos futboluna mahkum eden, kurtarıcı olarak vitaminsiz atıfı oyuna alabilen aykut varken hiçbir futbolcunun hatayı kendinde arayabileceğine ihtimal vermiyorum.

  olsa olsa oynattığın topu sikeyim ben gidiyorum demişlerdir.

  edit: imla
 • hangi dilde yapıldığını merak ettiğim konuşmalardır.

  (bkz: qtm)
 • bunları söyleyen fufbolcunun türkçesi ne kadar güzelmiş öyle, oysa röportajda iki kelimeyi bağlayamıyorlar. inandık inandık tamam
 • aziz’in olmamış ısmarlama haberi. sözde futbolcuların konuşmalarını okuyunca yine aykut suçlu çıkıyor.
 • bahsi geçen soyunma odasında mental kelimesini cümle içinde kullanabilecek herhangi bir türk oyuncu olduğuna kimse beni inandıramaz.

  bu kadar da götten sallama haber yapılmaz amk ya.