şükela:  tümü | bugün
 • hakkında yukarıda transfer döneminde gönderilmesi doğru olurdu denilen futbolcu. bana göre zaten gönderilmeye çalışıldı ancak kazandığı para çok yüksek olduğu için talibi çıkmadı ya da oyuncu çıkan talipleri beğenmedi. yoksa oyuncunun böyle bir duruma düşmesini fenerbahçe'nin istemesi için mantıklı bir neden yok. zira kameni de aynı durumdaydı ve uzun bir süreden sonra gönderildi.
 • 1 maç oynayıp 5 maç sakatlıktan yat, sonra gel sahada ruh gibi gez, yalandan pozisyonlarda yalandan hırs yapıp, atar yap kırmızı kart ye, taraftarın gözünü boya...
  kadro dışı kaldı diye hala ‘nerde kaldı vefa’ falan diyenler var. gerçi bu takımda ilk kadro dışı kalması gereken oyuncu alper’di ama yine de doğru karar.

  ha bu arada her maç lens’e, caner’e sövmekten ağzı yamulan taraftarların ekici üzerinden kendilerini kabartmaya çalışmaları da enteresan. ekici, o dönemin şartları ve ihtiyaçları doğrultusunda yanlış transfer değildi.
 • istanbul hayatını taşıyamamış bir başka yerli oyuncu. anadolu'dan futbolcu alırken buna dikkat etmek gerekir. mehmet ekici kendisine bakmadı. 1 sene boş vakti vardı ama o boş vaktini güçlenmek için değil yatarak harcadı. formayı giydiğinde ise 15 dakikalık kondisyonu olduğunu dilinin dışarı çıkmasından anlaşılıyordu.

  fenerbahçe futbolcuları çok başıboş bırakıyor. böyle camialarda futbolculara özel hayat nasıl yaşanır onun bile eğitimi verilmeli. mehmet ekici kendisine bakmadı , iyi antrenman yapmadı ve sonuç olarak kadro dışı kaldı.
 • bir grup aptal aşağı yukarı hiçbir fikirleri olmadan yorum yapiyorlar. mehmet, tümer seviyesinde yetenekli bir oyuncu. ama sakatlik sorunu var. fenerbahceye gelmek icin fedakarlikta bulununca aldik. oynadigi maclarda da cok iyiydi. gecen yil seyre deger az oyuncudan biriydi. ama iki mac oynuyor bir mac sakat. bu sezonun hazirlik maclarinda da cok hantal ve oynamak istedigimiz oyuna gore yavas kaldi. ersun hoca da istemedi. olay bundan ibaret.

  ozetle kimse kimseyi harcamadi kimse kimseye de vefasizlik etmedi. mehmeti zaten vefa olarak aldik. ancak sampiyonlugu hedefleyen kadroda daha fazla kalamaz maalesef. keske sakat olmasaydi.
 • 1.si keşke bana da 2m verseler bana da vefasizlik yapip kadro disi biraksalar.
  2. emre 39 yasina gelmis hala 90 dk çıkarıyor mehmet efendi en hafif tabiri ile kıçını kaldıramıyor 10 yas fark var arada neredeyse.
  3. bir sporcu anca bu kadar bakmaz kendine.
  4. ve son olarak böyle kendine bakmayan oyuncularin fenerde işi olmaz hadi gule gule.
 • vefasızlık falan değildir. eline çok fırsat geçti değerlendirseydi.

  ayrıca fenerbahçe'den futbolcu alınca bulmuşa dönüp sonra alinan futbolculara sövenler bu başlık altında hiç mastürbasyon yapmasın.
 • direndi ve efsane oldu. pardon kestane yazacaktım.
 • fenerbahçenin hevesle transfer edip, elinde patlayan çok sayıda yıldız (!) oyuncudan birinin daha kadro dışı kalmasıdır.
 • bu kadar çok şans elde edip eline yüzüne bulaşmıştır kendisi.çizdiği görüntü, istikrarsızlığı, kendini oyuna veremeyişi sonunu getirmiştir.
  bu karar keşke daha önce alınsaydı da başka bir kulüpte belki iş görebilirdi.
 • bence fenerbahçe'nin alacaklarına karşılık bonservisini vermesi iyi olurdu. komple gönder gitsin hem sen kurtul hem futbolcu free transfer olsun. istediği kulübe imza atabilsin.bence en mantıklısı bu.