• bir fenerbahçeli beyanı. fenerbahçeyi bu hafta tek üzecek olan sonuç beraberliktir. beraberlik durumu ne başakşehire ne de fenerbahçeye gram faydası yoktur. ben bir fenerbahçeli olarak bu hafta iki takımdan birinin kazanmasını isterim. özellikle bu hafta galatasarayın içerde oynayacağını göz önünde bulundurursak, tercihim 1-0 başakşehirin kazanmasıdır.
  • yıllardır cimbomu şampiyon yapmaktan bıktık tarih bi kez daha tekerrür etmesin saldır erdoğanspor

not:kanaryaspor
  • "cumhuriyet'in son kalesi", "muhalefet hareketi" diye övdükleri takımlarının iktidar destekli takıma yenilmesi için dua edenleri gösteren başlık. galatasaray düşmanlığı insanı böyle manyağa çeviriyor işte.
  • rüyamda fenerbahçe’nin galip geldiğini gördüm. doğru olacak beyan.
  • bir fenerbahçeli olarak başlığı açan arkaşa, oradan 1,5 acılı hassiktir diyorum.

afiyetle yesin.
  • 7. maglubiyetten sonra kayis gibi oldu artik fenerliler kimle oynadigindan oturu degil de zaten hic uzulemiyorlar artik.
  • bu maçta fenerin galibiyetini isteyenler, sezon sonu gs şampiyonluk kutlarken ağlamasınlar. samimi olmuyorlar çünkü. hele ki volkan demirel gibi fb'li futbolcu ve yöneticiler.

edit: heleki değil hele ki. ki ayrı evet.
  • troll sicmasi baslik. fenerbahcenin herhangi bir takima yenilmesi hic bir iddasi olmasa bile her fenerbahceliyi uzer. bu takim basaksehir, cemisgezek yahut luleburgazspor olsun fark etmez. bir bitmediniz amk trolleri sizi.
    takim kume dusmeme derdinde sanki kimin sampiyon olacagi cok da dertti bize.

kanimca fenerbahce bu maci rahat kazanacak, at fava bekle amk.
  • birçok fenerliye futbol muhabbetini bıraktıran kulüp.

artık basketbol muhabbeti yapıyorlar :)

not : ben dahil :)
  • doğru cümledir.

bizi üzecek beraberlik olur. ilk hedefimiz pekala galibiyet. alamayacaksak yenilir kadıköy'de gs'a vurduk mu biter bu iş.
hesabın var mı? giriş yap