• gelen gideni aratıyor.

(bkz: aziz yıldırım)
  • bu durum sadece fenerbahçe geçerli değil üç büyükler artık kriterler gereği istediği oyuncuyu almakta zorlanıyor yada ellerinde olan iyi oyuncuyu satmak zorunda kalıyor maalesef bu durum türk futbolu için çok üzücü
  • gelen gideni aratmıyor. maalesef gelen giden yüzünden bu halde. (transfer ekonomisi baz alındığında)
  • adam fb fetö ilişkisi yazmış vay anasını diego rvp naniyi de himmetle getirmişlerdi zaten haklısın
  • turkiyedeki futbol kültürünün canına okumuştur.
  • kabus gibi yıllardı. adamlar appiah anelka roberto carlos falan alırken biz son anda inamoto alıyorduk. yıllarca gallardo, pires falan beklemiştik de gelmemişlerdi. carrusca geldiğinde heyecanlanıyorduk. gerçi ribery de anelkayla aynı dönemde gelmişti ama konu bu değil. tabi kurdukları kadroya rağmen geretsli galatasaray ön liberoda saidou varken şampiyon olmuştu.
  • fenerbahçe ligimizin bayern'i, celtic'i olmasın diye kadro kaliteleri ve bütçeler arasındaki makas sonsuza doğru açılırken yapılan düzmece şike operasyonu ile sonu getirilmiş yıllardır. üstelik rakip camiaya dua ve himmet ile dört sene üst üste şampiyonluk kazandırıp o rüzgarla uefa kupası kazandıran örgüt tarafından. düşünün öyle bir başarıdan sonra bile ezilmeye başlamış galatasaray. o günler yine gelecektir beş on yıl içinde yeni bir operasyon yapılmazsa. çünkü fenerbahçe'nin ağırlığı, o tarif edilemez denilen büyüklüğü bu.

zaten saymaya 1951'den başlayalım denip iki yıldızı çalınmış bu camianın yine gelip farkı koymuşuz. yetmemiş fetö ile 3 temmuz öncesi direkt ve 3 temmuz sonrası dolaylı olarak gs'ye 10 civarı şampiyonluk hediye edilmiş. yetmemiş 3 temmuz operasyonu ile fb'nin sikici kadrosu, yıkılmaz ekonomisi ve git gide açtığı fark bozulmuş. yetmemiş devlet bu eziklere stadı bedava yapmış. yetmemiş vergi borçlarını silmiş. şimdi diyorlar ki "yerli sınırı gelecek önümüzü kesmek için". e amına koduğumun çocuğu bırak da biraz da senin önünü kessinler bencil pezevenk.
  • championship manager 2001/2002 isimli ömür törpüsünde bir ara fenerbahçe’yi alıp oynamak istedim. o zamanki kadro da taş gibiydi bilen bilir. neyse başladım oyuna. bir iki sezon geçti, sene içinde bir anda haber ekranına ‘yönetimden 50 milyon dolar cash injection for new transfers’ şeklinde bir haber düştü. işte öyle yıllardı. o meret oyun da öyle bir şeydi anlayın yani.
  • tarımla uğraşmayan insanların telefonda "tarlaları sürmekten" bahsetmesi bana hep ilginç gelmiştir, şikeyi takip eden polis ve savcıların hükümetle zıt düşmesi şikenin olmadığını göstermez ki hiçbir fenerbahçe yöneticisi tepelerdeki konuşmalar,ses kayıtları bize ait değil bile diyemedi. sadece sizi yargılayan polis, savcılar fetöcü çıkmadı ki binlerce polis, savcı fetöcü çıktı yani o kurumlar o cemaate mensup kişilere teslim edilmişti o dönem, ben dava dosyalarını incelemiş bir insan olarak şikenin bal gibide yapıldığını düşünüyorum, fetö metö diye zirlayip kendinizi aklayamazsiniz.fenerbahce'nin şike yapmadığına inananlar, aykut kocaman'ında 17 de 16 yaptığına inanıyor.
hesabın var mı? giriş yap