• gerçekleşme ihtimali artan olay. bir beşiktaşlı olarak gerçekleşmesine sevineceğim olay aynı zamanda. artık biz de boş durmaz bir 10 sene içinde kupayı ülkemize getiririz heralde.
  • gerçekleşmesini gönülden istediğim olay. umarım çok yakında...
  • imkansiz olmayan olay. yillar once o kupa bu ulkeye geldi mi? geldi. o zaman yine gelir. gelsin artik. bu saatten sonra kazanmak kupaya erismek imkansiz degil.
  • yalnizca fenerlilerin degil tum ulkenin inanmasini istedigim olay. bir takimimiz avrupa da boy gosteriyorsa rengi kirmizi beyazdir sunu bir ogrenemedik. yillardir bu dusuncemden vazgecmedim cok guzel dostlar edindim cok mutlu anlar yasadim. siz de deneyin lan artik.
  • hiçte zor değildir. bu sene cümle alem gördü avrupa avrupa diye sayıkladıkları takımların esas güçlerini. hem galatasaray hem fenerbahçe oynadıkları futbolla türk takımlarının gücünü herkese gösterdiler. üstelik bir galatasaraylı olarak söylemekten çekinmiyorum ki fenerbahçe'nin bu sene uefa avrupa liginde kupayı alması galatasaray'ın 2000 yılında kupayı alma olasılığından daha fazla ve daha gerçekçidir. biz bir ilki ve ütopyayı gerçekleştirdik. fenerbahçe ise kupayı alırsa olabilitesi yüksek bir durumu gerçeğe dönüştürecektir.
  • gerçekleşmesini umduğum ancak sağlıklı bir kafayla düşününce çok da imkan vermediğim olay. tıkanan bir maçı açacak oyuncumuz yok maalesef alex'ten sonra. takım oyunu ve forvetlerin müthiş form durumuyla güzel bir hava yakalasak da, çok ekstra işleri kim yapabilir diye sorunca aklıma ilk gelen ismin caner olması biraz manidar. daha lazio rövanşı da var tabi.

yine de bunun konuşulur hale gelmiş olması bile keyifli.
  • an itibariyle 4 maç kalmıştır.
  • gerçekleşme ihtimali bile galatasaraylılarda büyük paniğe yol açmış olay, şaşkınlıktan ne yapacaklarını bilemiyorlar, yahu kardeş, mal fenerbahçelileri falan saymazsak uefa kupasına bok atan fenerli mi var, sanki aq her sene avrupada çeyrek final yarı final gören 2-3 takımımız var gibi, bu kupayı beğenmeme gibi lüksümüz olabilir mi.

fenerbahçelilerin eleştirdiği (ya da dalga geçtiği diyelim) galatasaraylıların üzerinden yıllar geçmesine rağmen hala en ufak şeyde bunu ısıtıp ısıtıp öne koyması, bak bir daha yazıyorum, o kupanın kazanılmasına değil kupanın kazanılmasının üstünden 13 yıl geçmesine rağmen hala "biz bu kupayı kazandık ehühehe siz eziksiniz" demelerine geliyor eleştiri.

hayır bi de aynı adamlar bugün lazio'yu fener'e yenildi diye vasat takım yaptı, e adamlar da 99'da kupa galipler kupasını kazandı, sizin uefa kupanızdan sadece 1 yıl önce ve o zamanlar uefa kupasından çok daha önde gelen bir kupaydı, şimdi ikileme düşen kim oluyor bu durumda, bir de hele.
  • galatasaray'a gönül vermiş bir futbol sever olarak gerçekleşmesini canı gönülden istediğim olay. türk futbolu adına önemli bir gelişme olacaktır hiç kuşkusuz.
  • mümkün olmayan durum. sebebi uefa avrupa ligi kupası diye bir şey olmaması. doğrusu fenerbahçe'nin uefa kupasını kazanması olmalı.

uefa avrupa ligi turnuvasının şampiyonuna verilen kupanın adı uefa kupasıdır. turnuvanın adı değişti kupanın değil. bi açın bakın araştırın amk.

ha turnuva sonunda kupayı kazanır mıyız? biraz zor ama olabilir tabi.

buyrun detaylı bilgi.
hesabın var mı? giriş yap