• (bkz: kemal özdeş)
  • leonardo jardim: bu sene zaten bir şey beklemiyoruz, en azından bu takımın dnasına hücum futbolu işler. birkaç da genç parlatırsa tamamen çöpe gitmiş bir yıl olmaz.
  • phillip cocu bosta bildigim kadariyla. psv'de cok basarili olmustu. dusunulebilir.
  • 1. alman olacak.
    2. biraz sinirli, heyecanlı, disiplinli falan olacak. cocu gibi gol yedikçe kulübenin dibine doğru kaymayacak.
  • yılmaz vural
  • sinisa mihajlovic hücum futboluna ve gole doyarız şu an bosta bildiğim kadarıyla
  • sene sonuna kadar kemal özdeş. yeni sezonda da leonard jardim.
  • - rize’ye telgraf çek, kız ismet gelsin.
  • japonya'da halen görev alıyor mu bilmiyorum lakin zico.. yardımcı olarak da büyük kaptan alex de souza.. alex pişer, sonra zico emekli olur.. kaptan uzun yıllar bizi götürür.. futbol zekası olan her adam iyi teknik direktör olur bana göre.. zico da büyük tecrübe.. e zaten birbirlerini seviyorlar.. başkan bizden sabır istiyorsan bu kadroyu getir.. şimdi bu sportif direktör zirvesi cimilli ibo, gidip fransız filan getirmesin takıma.. kim gelse vatandaşlarını dolduruyor.. zico ve alex.. saçma sapan bir sürü para harcadınız üç kuruş etmez futbolculara.. zico görevdeyse de ver tazminatını getir.. bu kadro iyi bir taktik ile yine ilk sıralara oynar.. gel kaptan, özledik seni..
  • bence;

holosko + bir miktar kokain + turkuaz,beyaz ve siyah renkli gazi eşortmanları ile bremın daum hazretleri gelmelidir.

gör o zaman fenerbahçe’yi,bu ligi süpürür..
hesabın var mı? giriş yap