şükela:  tümü | bugün
  • frp'yi ülkeye 80'lerin sonunda getiren adam... yine 90'larin basinda 2 sayi çikan "id" adli fanzininde bizleri elf'lerle tanistirmistir... 6.45 ve ithaki'den çevirilerinin bulundugu bu sahsiyet, simdilerde artemis yayinlarinin editörüdür...

    ayrica yasayan bir sehir efsanesi olup, buralarda bir suser olarak gezmedigini kimse garanti edemez...
  • kendisi frp yi türkiyeye tanıtmak gibi büyük bir görevle yola çıkmış, magicin şuanki yerine ulaşmasında büyük yol oynamıştır. frp nasıl oynanır diye bir kitap yazabilecek bir insan. kendisi aslında çok nazik olmasına karşın oyun konusunda eğer oyuncular bizim (bkz: mal) gibi oynayınca deliren ve sert çıkışan bir öğretmendir. ama o zaman attığı şamarlar sonra bizi adam etmiştir. bir keresinde kerkesin emekliye ayrılmış komşular olduğu bir macerası için bize, her oyuncu için bir kız bulacaksınız demiş ve biz de o sırada daha karşı cinsi keşfedemediğimiz için yemediğimiz zındık bırakmamıştır. aslın onunla bağlantımızın kopmasına sebep de bu galiba cünkü o gruptan herkes bir kız bulduğunda rahat bir 5 sene geçmişti. heroes 3 konusunda bir dünya rekortmeni olabilir.
  • bu gece tabu oynadigim adam. feci tarumar etti.
  • on numara kişilik. artemis yayınları'nın ilk dönemindeki editörü, korkulan bir dm ve çevirmen. ayrıca bir çok kişinin kitap yazarken ki teşekkür ettiği adamdır. yakışır.
  • şu sıralar kendini hummalı bir şekilde yazın işlerine vermiş kalıplarla vakit kaybetmeyen kişi, artık adını yazar olarak daha çok duyacağız... aklın yolunu ve mutlu olmayı benimseyen müthiş bakış açısıyla şehrimize katacağı yeni renkleri bekliyoruz.
  • ilk kitabı olan kapımın önünde sıraya giren kızlar yeşil elma yayıncılık'tan çıkmıştır. hayırlı olsun, devamı da gelsin diliyoruz.

    edit: bu entry daha sonra kendisini düzeltecektir.