şükela:  tümü | bugün
  • ferhan şensoy'un ekşi sözlük'e davet edilmesi için başlatılan kampanyadır. ferhan şensoy gibi bir duayeni, yaşayan bir efsane'yi görmek, onu sahnede seyretmek bizim kuşak için büyük bir şanstır. ben otuzlu yaşlarının ortalarında bir insan olarak bu şansa nail olanlardanım.

ferhan şensoy'u uzun uzun anlatacak değilim, özetle ferhan şensoy'un ekşi sözlük'e davet edilmesini istiyoruz. onu sözlükte görmek benim gibi bir çok ekşi sözlük yazarı için gurur ve mutluluk kaynağı olacaktır eminim.

benim gibi düşünen yazarların desteğini bekliyor, topu sözlük yönetimine atıyorum.

edit. şu konuya bir açıklık getirmek gerekiyor, "danla biliç ve benzeri yotuberler seviyeyi düşürdü, onların geldiği ortama ferhan abi gelmez " deniliyor, lakin ben danla biliç'in ve benzeri kişilerin sözlük'e davet edilmesine karşı olmadım zira sözlükte olumsuz anlamda da olsa gündem olan eleştirilen bu insanların sözlük'e davet edilmesi "hodri meydan buyurun karşınızda" eylemidir, gayet doğal ve anlaşılır bir durumdur. burada sözlük konuk bulamadığı için onları almış değildir zira ki seviyesi düşsün.
  • evet, ferhan şensoy mutlaka davet edilmeli dediğim kampanyadır.
    (bkz: ferhan şensoy)
  • kesinlikle desteklediğim önerme.
    (bkz: anlatmaya gerek yok biliyorsunuz)
  • desteklediğim kampanyadır.
    kim olduğunu bilmediğimiz adamlar yerine yılların eskitemediği büyük adamlar/kadınlar gelsin, sormasak bile sorulalara verdikleri cevapları görebiliriz.
    kavuk ile gel ferhan abi. yaşarken efsane olmak nasıl bir duygu bizlere anlat.
  • desteklediğim önermedir.
  • ferhan şensoy'un oyunlarını izlemiş, bir yetişkin olarak davet edilmesi gereken bir sanatçıdır.

destekliyorum.
  • desteklemiyorum. danla biliç ve daha pek çok ergen eğlendiricisinin davet edildiği platforma ferhan şensoy’u davet etmek onun sanatına, kişiliğine, bilgi ve birikimine hakarettir.
  • dem baba + bır mıktar para onerelim :/
  • beraberinde de rasim öztekin'in gelmesi fena olmayacak davettir.