• ölmemiştir umarim. birgün mahkeme önünde, geçmişte akp ile neler yaptıklarını anlatmasını isterim. akp'nin sakladığı çok fazla kirli çamaşır var.

(bkz: ne istediler de vermedik)
    (bkz: gökten ne yağdı da yer kabul etmedi)
    (bkz: cemaate ben de yardim ettim, allah affetsin)
  • günün birinde iade-i itibara mahzar olup, yeniden el üzerinde tutulup, "fethullah hoca efendi hazretleri" diye hitap edilmeye başlanınca hiç şaşırmayacağım, düşüp bayılmayacağım ingiliz-amerikan maşası.
    bkz. yaşadığınız ülke ... türkiye
  • atesi bol olsun !
  • kendisi tarafından kandırıldığını söyleyen işbirlikçiler utanmadan ülke yönetmektedir.
  • en büyük cia projelerinden bir tanesi menzil ve türevleri hala günümüzde aktif olarak devlet içinde faaliyetlerini sürdürmektedir.

edit:tanım

gebersede artık şu mk teröristinden prim yapmasalar
  • şeytan bile bunu cehenneme almaz.yaticak yeri yok
  • şu herifin ve kurduğu düzenin ne mal olduğunu anlatmaya çalışan herkesi zamanında bertaraf ettiler.

devlet güvenlik mahkemesine kadar çıktı bu adam; ama "bir şekilde" yırtıp soluğu amerikada aldı.

ne işe yarar? alim midir? aziz midir? ermiş midir? şeyh midir? şeyhülislam mıdır bilen yok!!

kemalist devlet düzenini içerden yıkıp yerine de hiçbir şey koyamayan çapsız bir hayalciden başka biri değil!

öldüyse allah rahmet eylesin; ama yaşıyorsa allah belasını versin!
  • bizim ülkemizin anahtarı bile isteye bu adama teslim edildi, ülkeyi bir kanser hücresi gibi sardı, o kadar kolay yaptı ki bunu. çünkü bütün kapıların anahtarı elindeydi sonrasında ölüme sürükledi ülkeyi. son raddeye gelince halk devletini sokaktan topladı.
  • ölümü türk-amerikan ilişkileri için yeni bir sayfa olarak değerlendirilecektir.
    (bkz: yorgan gitti kavga bitti)
  • son "gülen" iyi güler..
    sen bu millete güldün şimdi bu millet sana gülüyor...
hesabın var mı? giriş yap