• kızz istermisin barışsın bunlar?! :)
  • şu an adam çıkıp "evet ben zamanında -1997'de- desteklemiştim ve yine evet diyorum." dese de biraz eğlensek :)
  • 15 temmuz 2016'da yapılmış olan çağrıdır. bu çağrıyla, parlamentoyu lağv etmek isteyen bir grup şakirt, pek çok kişinin öldüğü bir kalkışma gerçekleştirmiştir.

eğer o kalkışma başarılmış olsaydı, fethullah gülen'in başkan olduğu bir sistem gelecekti.

şimdi başka bir yöntemle fethullah gülen'i başkan yapmak istiyorlar.

oyuna gelme türkiye!!!
  • 97'de yapılması bazı gerçekleri değiştiremeyecek çağrı. fetö başkanlığı neden istemesin? aklınız alıyor mu böyle bir şeyi? ele geçirmek istedikleri ülkenin tek adamlığa gitmesini en çok bunlar ister mantıken.

ekmeleddin ihsanoğlu'nun fetö tarafından önerildiği söylenmişti mesela. bugün ihsanoğlu evet diyor. yarın bir seçim olsa ihsanoğlu gibi birinin başkan olmayacağının garantisi var mı? adamın ismini kimse bilmezken %38 oy aldı. yarın gizli bir fetöcü başkan olursa bunun bedelini hepimiz çok ağır öderiz. bu tuzağa düşmememiz lazım.
  • ay başkan olacak şapşik ya ben sana küs kalamam ki hadi barışalım olarak devam edecek beyanattır.
hesabın var mı? giriş yap