şükela:  tümü | bugün soru sor
 • fetö soruşturmasında açığa alınan daha 30. yaşındaki bir genç doktorun hastanenin 10. katından atlayarak yaşamına son vermesi.

  yüzünde fetö'cü tipi de yok ama bu fetö muhabbeti de çığırından çıktı. bu kaçıncı ölüm? at izi it izine karıştı diyenler sorumluluğu üstlenecek mi?
 • fetöcü olduğu alnında mı yazıyor amk. bir çok muhalif fetöcü adı altında işinden atılırken böyle şaibeli bir olayın bir skandal olmaması işten bile değil. ama türkiye'de bir şey olmayacağundan pisi pisine gitmiştir. umarım ölümüne neden olanlar daha beterini yaşarlar.
 • otoritenin insana sadece istatistikteki bir sayı muamelesi yapmasının sonucudur.
 • fetöcü kim bilemeyiz ama, gelecekte bazı cı, ci, kavramlarını yüzlerinde kara bir leke gibi taşıyacakların çoğunu biliyor olacağız.

  hem de yakın bir gelecekte.

  bu cı, ci kavramından alınanların da...
 • akıllara ergenekon dümeni çıkarıldığında hiçbir suçu olmadığı halde hapse atılan, akıl almaz iftiralara uğrayan, nihayetinde şerefini korumak için intiharı seçen askerleri getirmiştir.

  gerçi ergenekonda kandırılmışlardı.
 • haberi okuyunca gozlerim doldu,hayat zaten zor bir de entrikalar iftiralar insanlari tüketiyor.oyle kolay ki günümüzde insanlarin hayatini karartmak bu ulkede..
 • en hararetlileri "kandirildik" diyerek, ulkeyi *bizzat* icine soktuklari bu durum icin hicbir bedel odemeden isin icinden siyrilirken, neden baska insanlarin da kandirilmis olabilecegi kabul edilmiyor akil alir gibi degil dogrusu. sicacaksan buyuk sicacaksin demek ki. insanlar temizlemeye erinip yanindan yuruyup gececek.
 • kayıptır.

  muhtemelen ilkokuldan başlayan bir başarı hikayesi, tıp fakültesiyle süslenmiş. adam 6 sene de kimbilir o eğitim hayatının kaç katı çalışmış. bir kalemde piç edilirse bütün emek olacağı bu! emek israfı, insan israfı, ha deyince doktor çıkmadığından zaman israfı... bu kadar müsrifliği bu ülke kaldırmaz. ama olan biteni bizlerin kaldırıyor olması enteresan. senfoni orkestralarına kadar uzanan bir skandal vardı ve hiçbirimiz adam gibi tepki koymadık. bizim sessizliğimizle kabullendiğimizi düşünüp lanet olsun dedi belki de...

  sahip çıkmadık, o da terk etti.

  edit: gelen mesaj üzerine güncel bilgi, ölen asistanın veteriner hekim olduğu.
 • her zamanki gibi cok kritik bir konu olup sozlugun ilgisini cekmemistir.

  oncelikle yakinlarina bassagligi dileriz. boyle bir olumu sectigine gore buyuk ihtimalle fetocu degildir. zaten islamda en buyuk gunahlardan biri intihar, tum hayatini diger tarafta rahat yasamaya adamis biri bunu yapmaz.

  velev ki bu kardesimiz fetocu olsun. basbakanlar cumhurbaskanlari kandirilmis oluyor ve ulke yonetmeye devam ediyorken bu kardesimiz kandirilmis olamaz mi? ne yapmis bu cocuk? darbede elinde silahla milleti mi taramis? gelen hastalarini bilerek oldurmus mu? ne yapmis ulan ne yapmis!

  allah hepinizin belasini versin.
84 entry daha