2833 entry daha
  • 2.sezon 7.bölüm sanki black mirror izledim o kadar etkilendim.yalnız biraz hızlı gelişiyor olaylar o da azra kohen sağ olsun final yapacakmış.
  • çok beğenenler olmuş
    hayretler içindeyim

bariz bir şekilde dizinin akışı değişmiş,senaryoda ani ve yersiz çözülmeler olmuş, bazı hikayelerin önü kapanmış, bazıları yarım bırakılmış.

sözlüğe bakıyorsun: şahane bölüm!

bu azra dedikoduları çıkmasa senaristler değişti derdim. öyle bariz öyle köklü ve kötü değişim yaşanıyor

kaldı ki belki de senaristler de değişti tabi. bilemezsin. ama ben bu değişimi hiç sevemedim açıkçası

yazık oldu.
  • can ile duru'nun sevişme sahneleri insanı seksten soğutur.
    can'ın özellikle burun fetişi olmasi ve sözlükteki mlum başlığın kombinasyonu bilinçaltımda etkileşime giriyor olabilir.
    yeter şu kızın burnunu öptürüp durmayın artık.
    gerci duru ile denizi'in sevişme sahneleri de aynı etkiyi yapıyor. sanırım sıkıntı serenay
  • son bölüm son bölüm diye beklerken, son bölümü yayınlandığından izleyemeyen ben, uykusuz gecemi bu bölümle geçirdim. sonra da diziyi düşünmekten uyuyamadım. bana mı öyle geldi bilmiyorum da biraz hızlı çözülmedi mi olaylar? kitabı okumamış biri olarak cahillik yapıyor olabilirim ama ne kadar güzel bir bölüm de olsa, fazla hızlı geldi.

--- spoiler ---

mehmet günsür süper oyunca falan tamam ama ben adamdan soğudum bu diziyle. duru'ya katılıyorum "kibrinde boğul deniz!"
    önceleri kendi mazoşist ruhumdan ötürü, can manaycı olmuş olsam da, şu an bitti benim için. favorim sadık murat kolhan. ben olsam smk'nın özgesi olmak isterim mesela.
    ah eti ah!

--- spoiler ---

neyse bi diziye bu kadar yazdım helal olsun bana
  • official instagram sayfasından finale son üç bölüm kaldığını yayımlayan dizi aynı zamanda...
  • 1 sezon daha devam edecek kadar olay ve bölüm kalmadı zaten elde. zaten ilk sezon başlarında yapımcılar, dizinin 2 sezon süreceğini belirtmişlerdi, geçmiş entry'ler aranırsa rastlanabilir. 2.sezonu 1.sezondan daha çok beğenmiş biri olarak merakla bekliyoruz son 3 bölümü.
  • apar topar bitiriliyor aferin.
  • bitmesine cidden üzüldüğüm dizi hataları olsa da birçok ilkleri barındırıyordu :(
    spotifyda müziklerini görelim lütfen yetkililere duyurulur
  • sadece 3 bölümü kalmıştır.
  • 1 (bir) kişinin kibir ve egosunun kurbanı olan güzelim dizi.

hayatımda izlediğim en apar topar dizi bölümüydü. her şeyi bam güm açıkladılar. bu zamana kadar ne diye işkence çektik ulan o zaman dedirtti bana. gizemin ve akışın harika bir hava kattığı dizi bir bölümde bütün cazibesini yitirdi. tam bir şeyler değişiyor türk dizi tarihinde dedik, sağ olsun hemen müdahale etti birisi. aykut kocaman gibi, keyif, zevk ve hazzı gördü, hemen yaptı müdahaleyi. yine başarı cezasız kalmadı.
936 entry daha
hesabın var mı? giriş yap