• durmaplay'den pc ön siparişini 220 liraya yaptıgım oyun. pc için kovalarsanız daha makul fiyat bulabiliyorsunuz.
  • önce street modunun olacağı (5v5) daha sonrasında ise tekli maçlarda uygulanabilen survival modu ve kuralsız(hakemsiz) modu olacağı söylenen futbol oyunu. kendi tercihimin street modundan yana olduğunu belirtmekle beraber, bir ihtimalle oyunun nintendo switch versiyonunda bu özelliklerden bazılarının olmayabileceği şüphesini yaşıyorum. öyle ki fifa 18de alex hunter modu bulunmamaktaydı.
  • (bkz: #80002899)
  • normalde bu zamana kadar genelde ultimate team için yenilik yapan ea sports'un bu defa gamer veya pro olmayan oyuncular için de oyunda eğlence dozunu arttıracak 5'e 5 maç ve işte gol atan takımın sahadan rastgele bir adamının eksilmesi, hakemsiz maç gibi özelliklerin olduğu işte bildiğin battle royal modunu koyacağı oyun. tabi bu modlar iddia düzeyinde şu anda ama gelmelerini çok isterim açıkçası. özellikle street football havasında ve online da oynanabilen 5'e 5 maçların gayet ilgi çekeceğini düşünüyorum. ayrıca uefa lisansının alınması da tabi ki bu seneki fifa'yı oyunseverlerin iple çekmesini sağlayan en önemli unsurlardan biri. zaten uzun zamandır fifa'nın uefa lisansını alacağı konuşuluyordu ve kısmet 2019 sürümüneymiş. sızan oynanış videolarına baktığımızda fifa 18'in şampiyonlar ligi eklentisi gelmiş hali gibi duruyor ama geçen ea sports'un açıkladığı yeni oyun mekaniğine dair özellikleri sadece oyunu oynayınca anlayacağız gibi görünüyor. yükselen dolar kuru yüzünden çıktığı gibi alacak halimiz yok ama kendi adıma sabırsızlanıyorum.
  • yinede özelliklerine göre pahalı bir oyun belkide tl olarak düşündüğümüz için pahalı geliyor ama ilerde indirime girdiğinde alacağım bir oyun
  • artan döviz kuru yüzünden almak için kredi çekeceğimiz oyundur. en basitinden standard sürümü 300’ü geçmiş. şampiyonlar ligi sürümü 400’ü sollamış. hele ultimate sürümünden bahsetmek bile istemiyorum bile. sonuç olarak fifa 18’e talim edeceğiz maalesef. ya da pes 2019’a para bayacaz mecbur. tek tesellimiz pes’te türkiye ligi’nin gelmesi. yoksa sittin sene almayı düşünmem. ama, durum böyle.
  • sonunda fifa 2000'den sonra beni heyecanlandırabilen bir fifa oyunu. hiç bir yenilik yapmıyorlar diye sinir oluyordum bu sene bayılır 200 kaat alırız artık böyle şeylerle gelin işte bize.
  • dolar 4 lirayken ön siparişle, us psn'den satın aldığım oyun.

240 liraya aldığım oyun birden 360 liraya hatta bir ara daha da yukarısına fırladı. pes 2019'un demosunu oynadıktan sonra fifa 19'a önsipariş geçtiğime pişman oldum diyebilirim.

(bkz: bendeki bu fifa ultimate team sevdası olmasa)
    (bkz: ah bu oyun çekilmez)
  • gol atınca oyundan çıkacaksam niye gol atayım. bir de 500 tl istiyorlar.
  • alıp almayacağımı yuto nagatomo'nun ratingi belirleyecektir. 78'in aşağısı net saçmalık olur.

fifa 18'de de yıl içinde en büyük hayal kırıklığım fut'ta nagatomonun hiçbir if kartının olmamasıydı. 73lük adam ligin amuğa koymamızı sağladı kaldırım bile yanlış hatırlamıyorsam 75 falandı. ağız tadıyla güzel bir süper lig karmasına koyamadık capon reisi.

tanım: son 2yıl dahil olmak üzere 4 kez satın aldığım serinin son oyunu.

edit:17-18
hesabın var mı? giriş yap