6024 entry daha
  • ****dürülülülü dombra dombra dombra

-alo buyur fikret
    -sayın cımhırbaşkanım ellerinizden öperim. milli takımımızın bugün aldığı karardan dolayı istediiiniz an desteğe tüm ekibimizle hazırız. emirlerinizi bekliyorum sayın cımhırbaşkanımx9

-koçum biz o işi hallettik düşüncen için sağol gözlerinden öperim.

-peki efendim ve sayın cımhırbaşkanım*39

aradan 2 saat geçer
    -oğlum al bu metni siteye koy.

***** olmayacak duaya amin demektir ..............
    ahahahahaaa beşiktaşlı duruşu.
  • sayesinde bi' takım kimselerin hayal gücü gelişti. başkanım eğlenerek öğretiyor sağolsun.
  • saygı duyulması gereken spor yöneticisi.

genel duruşu ve üslubunun yanında en önemli özelliği, sporun her sekmesini bildiğini iddia etmemesi; bazı kararları ondan daha iyi alabilecek insanlar olduğunu kabul ederek yola çıkması ve bu adamları iş arkadaşı olarak benimsemesi. duygusal açıdansa en takdir edilesi olay 'şenol abi' demesidir.

not: forveti bayılabilir spor kulübü.
  • fikret orman açıklama yapmasaydı;
    -fikret orman açıklama yapmadı kesin cb aradı. şenol güneş kesin milli takıma geçecek oh be seneye belki beşiktaş şampiyon olamaz.

fikret orman açıklama yaptıktan sonra şenol güneş sessiz kalsaydı;
    -şenol güneş sessiz kaldı. kesin cb, şenol güneş'i aradı bu iş tamam. belki lens'i (feghouli'yi) alırız şampiyon oluruz.

fikret orman ve şenol güneş açıklama yaptıktan sonra;
    -beşiktaşlılar milli takımı değil kendi takımını düşünüyor bunların hepsi vatan haini.

sizin ben olmayan omurganızı öpeyim.
  • beşiktaşlı olup bu adama laf söyleyeni allah çarpar, çünkü götveren bir ibnedir o kişi.
  • ünal aysalın yapamadığını yapan, neredeyse efsane olacak başkanımız.

tanım: beşiktaş jk başkanı.
4899 entry daha
hesabın var mı? giriş yap