• be amına koyduğum size ne olsa beğenmezsiniz, şampiyon olsa diğer takımlar köy takımıydı diyeceksiniz.
  • pardon? avrupa sampiyonasinda yari final oynadi bu kizlar... don de futbolda harcanan paraya ve kazanilan basarilara bir bak istersen.
  • çoğunluğu müslüman olan bir ülkeye göre müthiş başarılılı olan kızlar. onlar şampiyon olamıyorlarsa kapalılar! olsun bi zahmet.
  • öyle kokuşmuş bir ruh haline sahibiz ki bunu düşünüp yazabiliyoruz.

bunu trollük malzemesi yapmak bile kötü. artık birilerinin birilerini karalamasından, güzel olan hiçbir şeyden memnun olunmamasından ama her kötü şeyin sineye çekilmesinden bıktım usandım.
  • bu lafa itiraz etmek zor gerçekten.

balon şişti şişti, tokyo ‘da olduğu gibi zor ve kritik bir maçta yine patladı.

ikinci seti buyrun siz alın diyerek türk misafirperverliğini göstermek üzere rakibe ikram edip maçı uzatınca yorgunluk baş gösterdi, pil bitti ve hüsran kaçınılmaz şekilde arz-ı endam etti.

boskoviç olmayaydı, elektrikler kesilmeyeydi, sular akaydı, dizim dönmeyeydi, almanya yenilince biz de yenilmiş sayılmayaydık maç bizdeydi, bahanenin bini bir para.....

onların boskoviç’i oradan çatır çatır çalışıyor da senin yere göğe sığdıramadığın ebrar bu tarafta ne halt ediyor, elini kolunu tutan mı vardı ?

büyük takımlar büyük maçlarda kendini gösterir, balon takımlarsa bu maçtaki gibi maçı rakibe altın tepside hediye eder.

teknik direktörü ayrı saçmalar, oyuncusu ayrı saçmalar, doğru dürüst tecrübesi olmayan grup maçında sahaya sürmediğin yedek oyuncuyu yarı final maçında en kritik anda sahaya sürmek nasıl bir mallıktır ?

bu takımı bu saatten sonra final maçı haricinde izlemem, çıkabilirlerse tabi, hiç umudum yok.

bu balon yeni bir turnuvada tekrar şişecekse içinde benim nefesim olmayacak artık.

filenin amatörleri benim için bitmiştir.
  • siyaset olmasa bitkisel hayatta olacaksınız, iyi ki var da ezbere falan konuşuyorsunuz.
  • ağzımı açtırmayın güzel güzel oynadılar tebrik ediyorum
  • hahhaajjahahahahabababha hiç bir ülkenin milli takımı yenildiği için tutup bu kadar aşağılık bir şekilde sevinmemiiştiir :)
  • 100km/s hızla gelen bir top görse altına kaçıracak yazar beyanı
hesabın var mı? giriş yap