• ne yalan söyleyeyim ben logo, marka ismi bekledim. çünkü alışmışız ucuz reklamlara. kaldı ki farkındalık yaratması açısından böyle bir konuda buna da çok itirazım olmazdı. reklamın sonunda şaşırdım ve "helal olsun!" dedim. helal olsun gerçekten de.

reklamını yapmamış mıdır? tabi ki yapmıştır, senin benim gibi adamlar bunu öğrendi. benim için en kaliteli boya bundan sonra filli boya. bu çalışmanın birincil hedefinin reklam olduğunu düşünmüyorum. en sonda ismini, logosunu insanların gözüne soksalardı daha fazla insana reklamlarını yapacaklardı. ama iyi ki böyle yapmamışlar.

ben şahsım adına böyle önemli toplumsal bir konuda böylesine ince bir çalışmaya imza attıkları için kendilerine minnetlerimi sunmak ve teşekkür etmek istiyorum.
  • viralin kralını yapmıştır. bravo valla.
    bu duyarlılılklarını umarım bunca kadın hakları örgütlenmelerine destek olarak da gösterirler de samimiyetlerine inanırız.
    ay, türkiye'de örgüt demek yasaktı ya, of yapılanma 'yapılanma'dır o.

edit: günlerdir tv'de haberlerde gösterilenlerden, anlatılanlardan daha fazlasını yapmamışlardır. benim annemde, erkek kardeşimde özgecan'la ilgili izledikleri onca şeyden sonra şu bir kaç saniyelik reklamla çok da büyük farkındalık yaratmamıştır. eminim.toplumca bu kadar üzüldüğümüz , kahrolduğumuz bir hadiseyi hassaslaşmamızı fırsat bilip başarılı bir pr çalışmasına imza atmış filli boya. şu an olay gündemdeyken destek vermek kolay, basit. sürüdürülebilir bir reaksiyon planlamışlardır umarım.

kötü niyetlilerdir demiyorum, ancak niyetleri sözlükçülerin hayallerindeki kadar saf değildir diyorum. 'evime başka boya giremez artık'diye kutsayanlara kızmıyorum, hakaret etmiyorum çünkü saygılı bir bireyim.

bir de ben bu reklamı tv'de izlemeden bu reklamın varlığını, yapanın filli boya olduğunu nasıl biliyorum? açıkla allah aşkına. bak dinliyorum.
  • duyarliligindan dolayi tesekkur edilir,elestirilmez.
  • ilk olarak; özgecan'ımız için yaptıkları şey güzeldir, teşekkürü bir borç bilirim kendi adıma.

son olarak; her işte çakallık arayan iğrenç beyinlerinizin de o nasıl çalıştığı belli olmayan duyar mekanizmalarınızın da ta orta yerine sıçayım. bu ekran karartmalarının arkasında filli boya olduğunu herkes biliyor, herkes sizin gibi 24 saat internetin başında mı sanıyorsunuz? ankara'nın göbeğinde oturan anneme telefonda ben söyledim şimdi arkasında filli boya'nın olduğunu, kanallarla bir alakası olmadığını. logo yok, markayı anımsatacak hiçbir şey yok ama fırsatçılık öyle mi?

ne pis insanlar oldunuz siz ya. içiniz çürümüş sizin.
  • sonunda en sonunda reklama girecegi icin kimse kimseye yardim etmesin. kimse bir seye tepki gostermesin. adam orda acliktan olsun biri gidip yardim etmesin mazallah biri gorur.. ulan ne kadar cok gerizekali dolmus buraya.

sonunda hayvan kadar filli boya yazsaydi yine elestirmezdim. tepki, tepkidir. farkindalik yaratir mi? yaratir. bunun kimseye zarari olur mu? olmaz. e bundan sana giren cikan ne olur?
  • memlekette herkesin gozunun ustunde kasi oldugu icin, kimseye yaranamadigi bir haldeyiz. zaten ayrimlar farkliliklar hep bu kendimizi bi bok olarak gormekten kaynaklaniyor. ıyi yapmis bir firmadir. duyarlilik gostermistir ustelik reklamda adini da kullanmamistir. yapsa dert yapmasa ayri bi dert. bu milletimize biz nasil yaranacagiz yahu?
  • memleketimden tiksinme sebebleri sirali liste yapsam bu baslikta yazilanlar tepeye oturur. ne yapsin bir firma duyarlilik icin siz soyleyin de onu yapsin. ya da siz bir sey yapin ben de ornek alayim, size de helal olsun sozluk yazarlarina diyeyim, aynisini yapayim.

adamlar reklamsiz bilinclendirmek icin bir mesaj yayinliyor hepsi bu. sen gelip yok bunu yaptiysa bundan sonra butun kadin hareketlerine destek verecek yoksa samimi bulmam diyorsun. birisi cikip krizi firsata cevirdiler diyorsun. kabul edelim ki haklisin o zaman yol goster varsay ben holding muduruyum nasil halki bilinclendireyim, daha ne yapayim.

sizin bu art niyetli zihniyetiniz yuzunden insanlar yardim ederken bile 2 kere dusunuyor. hizimi alamadim tekrar rica ediyorum bir sey yapin da ben size katilayim. bir kampanya yapin diyecem ama o zaman fav sayisi arttirmak icin takipci arttirmak icin yapmissiniz diyen baskalari cikacak o yuzden bos yere yeltenmeyin. gazeteye ilan verin diyecem ama iyi reklam oldu diyen birileri cikacak. ayak oyunlarina harcadiginiz aklinizi biraz da buraya ayirin bir akil verin ne yapalim ?
  • yaptığı şey reklam falan değildir. neden mi? şu başlığa girene kadar izlediğim şeyi filli boya'nın yaptığından haberim yoktu da ondan.

izledim, herhalde izlediğim kanal böyle bir şeyi düşündü çok anlamlı olmuş falan dedim. sonra burada okudum ki bu duyarlı iş filli boya'nın eseriymiş. tebrikler filli boya.
  • son dönemde özge can için yaptığı her ne ise siz her nasıl adlandırırsanız adlandırın samimiyetine son derece inanıyorum, keşke bunun reklam olduğu düşüncesiyle ağzına gelen söyleyenler bu firmanın sahipleri kadar samimi gelebilseler gözüme.
  • " tamamen içimden geldiği için yaptım, isim ya da logo kullanarak olayın bu büyük acının önüne geçmek istemedim ve asla ticari reklam söz konusu değildi o yüzden röportaj istediğinizi kabul edemiyorum ve rica ediyorum ismimi haberde geçirmeyin"

filli boya yönetim kurulu başkanı gözde akpınar

kaynak : kanal d haber

cüneyt özdemir ismimi geçirme dedi ama ben söylüyorum dedi kendisi için.

helal olsun sana! bilenler vardır muhakkak ben yeni öğrendim başarılı bir iş kadınıymış kendisi.
    ayrıca merkez müdürlük binası da siyah branda ile kaplanmış.
hesabın var mı? giriş yap