• filmbox kanallarinin en guzeli cunku hem parali degil hem de 24 saat sanat filmi veriyorlar. eve tv bosuna almis olmuyorsunuz.
  • müthiş bir televizyon kanalı. sanat filmlerinin adresi. öyle kıyıda köşede bırakmıyorlar filmleri; çekip çıkarıyorlar tozlu raflardan.

şu anda oynayan film:

(bkz: nosferatu eine symphonie des grauens)

nasıl sevilmez böyle kanal. tam bir kurtarıcı.
  • sevenlerinin melemeni soğansız, çayı şekersiz, patates kızartmasını ketçapsız yediğinden emin olduğum televizyon kanalı.
  • an itibariyle stalker filmini yayınlayan kanal.
  • tv klasiklerini yayınlayan kanal.
    yeri gelir sessiz filmleri yeri gelir siyah beyaz klasikleri yayınlar.
    tv de göremeyeceğimiz yapımları yayınlaması bakımından sevilir.
  • hala ücretsiz izleniyor mu diye merak ettiğim başlık. hiçbir yerde bulamadım açıkçası. bilenler yeşillendirebilir mi acep?
  • bunca zamandır ücretsiz olduğunu farketmemiş olduğuma çok üzüldüğüm kanal. sinema kanalları paralı olunca, bu kanalın da onlardan olduğunu sanmıştım. bugünlerde her gün kontrol ediyorum, murnau, fellini, bunuel gibi usta yönetmenlerin filmlerini görünce aşırı mutlu oluyorum.
  • * gösterilen film hakkında bilgi içeren info tuşuna basıldığında; filmin orijinal adı, yönetmeni, yılı ne de eser hakkında doğru düzgün birkaç cümle bulunamayan sinema kanalı.

mesela, bir şehir katilini arıyor gibi oldukça mühim bir film hakkında yazılan şu: ''almanya'daki polisler bir çocuk katilini yakalamayı başaramaz ve diğer suçlular polise yardımcı olurlar''
    *
    bu bilgileri kime yazdırıyorsunuz bilmiyorum ama gerçekten komik görünüyor...
  • birkaç haftadan beridir tvplus'tan silinen güzelim sinema kanalı. aynı sorunu yaşayan ya da konu hakkında bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim.
  • şuanda fritz lang başyapıtı metropolis in 2010 yılı remastered versiyonunu yayınlanan mükemmel kanal.
hesabın var mı? giriş yap