• çok güzel eğlenmiş gençlerin dansıdır. tek saz olmadan çok sesli müzik yapmış adamlar, o dans kısmının sırf eğlence olduğu için eklendiği de çok belli. bu başlıkta adına utanılacak tek kişi başlığı açandır.
  • liseden farkı olmayan tipik bir üniversite sınıfı. ülkem üniversitelerinin en az yüzde doksanı bu halde.
  • bu güzel, neşeli ortamda güzel arkadaşlıklar ve eğlenceli ortam kuramayanlara dert olmuştur.

anılar bir gün hatırlayınca güldürüyorsa en güzelidir.

dans da şarkı da çok iyi.
  • gençler kendi kendine eğleniyor, belli ki dansı da gırgırına o şekilde yapıyorlar. bu videoda ciddiyet arayan bazı yazarlar ise kendince yargı dağıtıyor. aynn spr dvm knk.
  • kesfetime düsmesiyle yarım yarım yaran videodur. ayrıca baslıga bakmayan birisi mühendislik fakultesi sanar. hhahahaha, neseleri daim olsun, 10 sene sonra toplanıp birdaha aynı videoyu cekerlerse daha cok güldürebilirler bizleri :)
  • ben beyendim. yaralıyam karalıyam derken yarın yokmuşçasına halay çekilen ve bu örnekte görüldüğü gibi poplocking ve break dance yapılan kültür, o kadar kötü bir kültür değildir. karamsarlığın lüzumu yok.

ne güzel a capella var, çift ses var lan. her evden bir müzisyen çıkarmamız bence bir memleket meselesi.
  • şahane samimi ortam oluşmasına neden olan danstır şarkının da etkisi ile. keyifleri hâlâ yerindedir umarım.
  • bana nedense işkur bekleme salonu gibi geldi.
  • ortam süper, yalnız fazla maskülen... kızların sesi daha gür çıkmalı
  • en son ne zaman o insanlar kadar mutlu oldunuz. insanları küçük gören kıskanç pislikler.
hesabın var mı? giriş yap