• hala neden yayında olduğunu anlamadığım animasyon sitesi. görünümü falan değişti bir de bir ara sanki yeni bir şeyler gelcek diye ama o da olmadı.

zamanında ortaokuldayken* mail atmıştım bu siteyi yapan elemana. karate kamil 5'i bitirdim ama mikrofonum bozuk olduğu için yeni siparişimi bekliyorum, seslendirmeleri yapıp yayınlicam demişti. üzerinden 20 yıl geçti ikinci üniversiteyi bitirecek yaşa geldim hala tık yok. esas anlamadığım sitenin ısrarla kapanmaması. flash piyasadan silincek* hala karate kamil 5 gelicek.
  • karate kamil 5'in yalan olmasıyla beni üzüntülere gark etmiştir. sitenin değiştiğini görünce içimi bir umut kapladı ama bulamadım. karate kamil 4'ü çok yanlış yerde bitirmişti bence cemre özkurt, hikayeyi çıkmaz sokağa sokup bir daha da kurtarmak için yeterince kafa patlatmadı diye düşünüyorum.

ama eğer yeni birşey gelmeyecekse niye sitenin görünümünü değiştirdi acaba diye de kafamda soru işareti yok değil.

edit http://twitter.com/#!/oldfistik twitter hesabı açmış eleman 1.5 ay kadar önce, kk 5 yolda anladığım kadarıyla. biraz followers istiyor ama galiba , "10 yıl bekledik seni artık yeter" diye haykırmak istiyorum buradan.

(bkz: tamam sakinim)
  • bakın çok enteresan, bu site hala var.

arada girip karate kamille horoz kesebilir, arkadaş dövmece oynayabilirsiniz.
  • çevirmeli ağ bağlantısıyla, windows 95 yüklü yatık kasa bilgisayarlarından bağlanır, karate kamil izler, arkadaş ve gs'li döverdik.

yıl 2018 oldu, bu site yıllara meydan okuyor.

biraz nostalji yapmak isteyenler buyursun efendim;

arkadaş dövmece : http://www.fistik.com/films/arkadas.htm
  • kaç yıl oldu bilmiyorum. ama kamil hala hamza'dan dayak yiyor. çocukluğumuz yine yarım kaldı. zamanında, çıkması için reklamlara basın diyorlardı. yeterli basamadık demek. sağlık olsun.

ah ulan spastik çocuk... yaktın kamil'i.
  • site kapanmış.
    karate kamil 5 artık n*h gelir.
  • animasyon kalitesi ve kurgusu kesinlikle onculu olan destroyonurdan iyi, ama espriler iyi mi? emin diilim, zira duyamadim internal peakerdan net ce.
    ama soyeleme gerekeir amerikalilardan mutesekkil koca bir labaratuar tayfasini basina toplamayi bildi.
    tebrik ediyorum.
  • karate kamil'in yuvasi...o ne karizmadir yahu...
hesabın var mı? giriş yap