şükela:  tümü | bugün
  • toppik benzeri saç fiberi.
  • bir suredir kullandigim ve memnun kaldigim urundur. sisenin ortalarina geldikce dibe cokme artmaktadir ama cok da kotu gozukmemektedir. kendi spreyi saca tutunmayi saglamakla beraber, sert bir tutus saglamiyor. ruzgara ve hafif yagmura karsi korumak adina sac sekillendirmekde kullanilan spreyler ile gayet iyi oluyor.
  • bazı yorumlar var ama bunların gerçek kullanıcı yorumları olduğu biraz şüpheli tabii, şimdiye kadar sadece orijinal toppik kullandım, fixplant toppik kadar başarılı mı onu kullanmadan bilemeyeceğim, ama toppik gerçek keratin olduğu için zaten her halukarda fixplantı ezer geçer diye düşünüyorum, birde kutunun ortalarına doğru topaklanma sorunu varmış ki; bu en önemli problem bence, fiyatı toppik'in 3 te 1 fiyatı ,
    zaten buda ne kadar ekmek o kadar köfte anlamına geliyor, kaliteyi ucuza alamazsınız dimi ama? tester istedim firmadan bakalım ne diyecekler.
    tanım: toppik çakması ürün.
    edit: maalesef kurumsallıktan çok uzak bir firma , kıçı kırık 10gr. lık bir tester bile göndermeyi kabul etmediler. e bu kafada olan bir firmanın sattığı şeyi almam tabii..
  • kutunun ortalarına gelince ve sonrasında ciddi topaklanma sorunu vardır ve özellikle kutu bitinceye kadar bu hâd safhaya ulaşmaktadır. en önemlisi de şu ki, gözle ister istemez temas ediyor dışarıda dolaşırken bir şekilde mikro zerrecikler geliyor göze ve gözde kızarıklık ve inanılmaz kaşınma yaptı. sadece bende yapmış olabileceğini sanmıyorum.