• bir kere çocuğa nasıl demişsem artık 6 sene önce kırıp bir daha geriye dönüşünü yaşamadığım eşik.
    en şiddetli kavgalara küslüklere rağmen haftaiçi her gün telefonum aynı saatte çalar. yurtdışına seyahate gittiğinde bile saat farkına rağmen sekmez o uyandırma. şanslı hatunum vesselam.
  • bu olaylardan çok uzak kalmışım.

zaten uyandırmasın kimse beni sabah sabah açılmadan konuşamam. hem telefonumun sesini de açık bırakmıyorum. zaten flört ettiğim biri de yok.

ikna oldum, konu kapandı.
  • olsa da yesek
  • ben de yaptım bunu olm, baya da işe yarıyor ha.

flört dönemimizin en başları. hatta tam flört gibi bile değil. sabahın köründe hastaneye gidip eve dönmüşüm, o ara o da uyanmış. ama nasıl uykum var yatmam lazım bir an önce. yazdım ona ki 3 saat sonra kalkmam lazım beni uyandırır mısın. sanki telefonda alarm yok. maksat sesini duymak için aramak istiyorum ama bahane bulamıyorum, o beni aramış olsun bahaneyle sesini duyayım.

kendimi de çok zeki sanıyorum bunu yaparken meğer cidden herkesin yaptığı bir şeymiş.
  • -sabah uyandığında beni de uyandırır mısın??
    -sebep?
  • ifşa edile edile etkinliğinin söneceği adımlardan birisi. gerçi iki insan arasında elektrik varsa hepsi hikaye. en son facebook'tan konuştuğum hatun kişiye "burası çok kasıyor, whatsapp var mı?" demiştim bile bile bayatlığın dibine vurarak, sonuç olarak üç senedir beraberiz. ama yine de bu olay da güzeldir. insanın yeni uyanmış, uykulu halinin -özellikle de iki taraf da yeni uyandıysa- şapşal bir samimiyet oluşturması nice duygulara gebe olabiliyor.
  • farklı cinsiyetlerden birçok arkadaşımı sabah uyandırmış biri olarak "ne flörtü ya" diyorum. sabahın köründe borazan nevinden bir sesle "höğğğ" diye cevap vermek flört olamaz olmamalı
  • +aşkım beni uyandırır mısın?
    -olur.
    (ertesi gün 2 taraf da öğlene kadar uyur.)
  • (bkz: skip)
  • ulan bu olayı kızlar mı yapıyormuş? arkadaş olsun, flört olsun hep bana yaptırıldı, hay allah :/
hesabın var mı? giriş yap