• geçen akşam istiklal'deki mağazasından ayakkabı aldığım marka. bir ayakkabı bu kadar pahalı olabilir mi dedirtti bana. ama ne yalan söyleyeyim kalite yani.
  • bin kağıda ayakkabı mı olur dedirten marka. inanmayanlar için sitesi,
    http://www.flowerayakkabi.com/
  • dün çooooooooook istediğim bir ayakkabı modelini gördüm burada. girip de fiyatını sormaya erindim. az önce sitelerinden gördüğüm kadarıyla 529 tl imiş indirimli fiyatı. oldu, iyi günler.
  • geçen yaz aldığım iki adet sandaletin markasıdır. sütlü kahve rengini aldım önce, aman bir rahat edeyim, bir rahat edeyim; döndüm petrol mavisi de varmış, onu da aldım. allah ömür verirse bu yaz ikisini de giymeyi düşünüyorum. ben aldığımda indirimdeydi: 129.90 tl. fiyat makul geldi. neden diyeceksin, anlatayım. kaç senedir derimodda rengine desenine fiyatına aldanıp birçok ayakkabı alıyorum, epey para veriyorum, sonuç: o renk olmadı, bu model sıktı, şu model açıldı, yani: hüsran... dedim ki geçen yaz kendime, bütçen ikiyüzelli lira. istersen tek ayakkabı al, ister iki tane; ama adamakıllı al. öyle ucuz diye toplama. ilk defa bunu gerçeğe döndürdüm. ekstradan dokuzliraseksenkuruş verdim, pişman değilim. inşallah ayakkabılıkta dururken bir şey olmamışlardır. allah sağlıkla hoşlukla giymek kısmet etsin. benim gibi hem canı, hem cebi yananlara da rahat, kullanışlı ayakkabılar bulmayı nasip etsin.

öyle ama. kimin duasının, nasıl kabul olacağını kim bilir ki? kıps kıps.
  • çok çok ama çok güzel ayakkabıları var bunların. fekat biraz pahalı. değer mi peki, bence değmez. aynı paraya daha iyileri alınabileceği gibi çok daha ucuza aynıları alınabilir.
  • çok enteresan bir marka. bir markanın tasarımlarının tamamı mı designer markaların tasarım hakkına tecavüz ve haksız rekabet oluşturur... hukuk fakültelerinde 2 yıl okutulacak malzeme var. inanılmaz. trendyol vb. sitelerde denk gelip şok oldum.
  • kalitesiz ürünleri fahiş fiyatlara satan marka. bir kez aldım, bir daha önünden bile geçmem. aşırı öfkeliyim.
hesabın var mı? giriş yap