• bu sene oynanan fenerbahçe beşiktaş maçından sonra yaşananlar gibi masa başında maç kazanma özelliğinin de gelmesi lazım. bazıları haksızlık olmadan oyunu bile oynamayaz çünkü.
  • yazılan çoğu şey zaten oyunda var. ne kadar efektif orası tartışılır.

maç sonunda oyuncular ile diyalog kurabiliyorsunuz. ama üstünkörü. oyuncuda hissettiğiniz eksiklikleri ek antrenmanlar ile kompanse edebilirsiniz.

ilk 11 için ağlayan oyuncuların rollerini rotasyon oyuncusu olarak değiştirebilirsiniz. yine oyuncuyla konuşup onu ikna edebilirsiniz.

maç erteleme talebi varsa da bilmiyorum ben. iptal edebiliyoruz sadece.

bir takımın oyuncusunu takip listesine eklediğinizde zaten oyuncunun bundan haberi oluyor. aklını çelmeden kastınız rüşvet falansa zaten böyle bir özellik oyuna asla gelmez.

yine transfer listesi hazırlayabilirsiniz. transferlerle siz ilgilenebilirsiniz. oyuncu ile sözleşemeyi siz imzalayabilirsiniz. şartları siz belirleyebilirsiniz.

oyuncunuzu transfer listesine koyduğunuzda zaten oyuncu için kulüp arıyor oluyorsunuz. hatta bonservis bedelini bile belirleyerek listeye koyabiliyorsunuz.
  • fm deyince aklına ilk önce fizik muayene gelenler, sarılalım.
  • türk futbolcular için gece hayatı
  • yine yeni yeniden;

antreman saatlerini orospulara göre ayarlamak.
  • daha da artarsa insanı delirtecek özelliklerdir. bir sezon haftalar sürer ondan sonra
  • futbol direktörü olarak oynamayı çok istiyorum. scout ekibimle ve hoca ile toplantılar yapıp detaylı veriler ile incelemeler yapalım. "hocam para yok az sabret pl'de transfer sezonu bitecek oradan bize bir şeyler düşer" demek istiyorum... bu özellik gelsin yalnız ve güzel ülkemden ne monchiler çıkar tahmin bile edemiyorum :)
  • ben fm’de roberto carlos’u fenerbahçe’ye transfer edemezken gerçek hayatta transfer oldu. o günden sonra fm’yi bıraktım. bir kaç sene sonra da aziz yıldırım’ı...
  • kesinlikle şike yapmak olabilir. rakip takımın kalecisinin makul bir fiyatla aklını çelebilirsin. özellikle önemli maçlar öncesi oyuna biraz gerçeklik katar sanki. ha tabi olayın açığa çıkma riskide olacak tabi, işte o zaman beni mest eden bir oyun olabilir.
  • gözlemcilere verdiğimiz kısa süreli odak aşırı saçma bir sistem ya, min. max. yetenek mantığıyla çalışmıyor.

adamın mevcut yeteneği 3 yıldız potansiyeli 4. ben potansiyel yetenek 4.5 yıldız olsun seçtiysem, gözlemciler bana o oyuncuyu göstermiyor.

ulan bu siktiğimin odağını niye ayarlıyorum o zaman?

——
    korner direğine doğru gönderilen her top niye şut oluyor ve niye oyuncular her maç korner direğine şut çekiyor?

——
    bu birbirine özel eğitim veren futbolcuların kavga etmesinden ben sıkıldım amk. bunun kesinlikle iyileşmesi gerekiyor. 10 eğitimden 5 i başarısız.
hesabın var mı? giriş yap