• house m.d 6 sezon açılışında oldukça iddiasız, sıradan bir ev hanımını bile oynasa nasıl akıl alabileceği konusunda ders vermiştir benim gözümde. hatta beyaz perdenin tanrıçasıdır oha tapıyorum lan kadına eheh. yani iddalı makyaj bile yapmadan, o çirkinlikle -ki kendisi hakkaten iddialı bir güzel hiç olmamıştır- her oynadığı rolde ve her karakterinde, "ben o akıllarda sterotopliştirdiğiniz güzelllerden olmayabilirim ama aklınızı başınızdan alırım olumm" demektedir.

kadın milletine feyz olsun kendisi.
  • house m.d. 6ncı sezon promosunda karşımıza çıkan hatun.
  • hoş olan ama çokta güzel olmayan kişi.
  • alman aktrist.
    (bkz: run lola run)
    (bkz: lola rennt)
  • run lola run filmini izlerken, defalarca kez yok böyle cici bir yaratık dedirten kızıl saçlı alman hatun.
  • birazdan cnbcede downhill city filminde de boy gösterecek olan pek hoş hatun kişi..
  • kendisini büyük bir çoğunluğun da tanıdığı gibi (bkz: lola rennt) filminden tanıdığım über tatlı, şirin alman kadın aktris, googleadığımda 1.74 boyunun olduğunu görünce şaşırdım çünkü bir kadın için uzun sayılabilecek bir boya sahip olmasına rağmen ve film boyunca neredeyse koşmasına rağmen göze kötü gelen bir görüntü yaratmadığı gibi, yaratılan güzel kadın algısına hiç uymayan bir fiziksel görünümü olsa da o kadar sempatiktir ki o kızıl saçları ve ruh hali değiştikçe yüzüne yansıyan mimikleriyle insan bize de bir lola düşsün varsın en güzelleri başkasının olsun dedirtecek kadar da hoştur.

tıpkı (bkz: moritz bleibtreu) yu tek bir filmde (bkz: das experiment) görüp bu adam ne kadar iyi oyuncuymuş başka filmleri denk gelirse kaçırmam dediğim gibi (bkz: franka potente) de sırf şu filmde bana geçirdiği duygular için filmleri denk gelirse kaçırılmayacak krediye sahip oyunculardandır artık benim için.
  • başlık altında sadece kadın olduğu için övülen bir oyuncu.

bu kadının hiçbir olumlu özelliği yok. ne güzellik, ne seksilik ne de oyunculuk var.

the bourne identity'de o kadar sıkıcı bir rolü var ki izlerken o sahneleri neden koymuşlar diye cinnet geçirtti.

her topal atın bir kör alıcısı vardır lafı çok doğru, bu kadar vasat bir kadına bile tapanlar var. hayatlarında hiç kadın görmemişler herhalde.
  • temmuz 22 ,1974 almanya dogumlu kumral guzel dişi.

bir gun kafede otururken bikaç bayan ona dikkatlice bakıyorlarmıs,rahatsız olmus kalkmaya hazırlanırken birisi gelmis ve:
    - kendini bi cumleyle nasıl tanımlarsın? demis
    daha sonra kadının casting acentasında calistigini ogrenmis.

hala daha filmin yonetmeni(run lola run) tykwer ile beraberlermis aferin.
  • belirtilmemiş, 2008'de çıkan steven soderbergh imzalı che serisinde meşhur devrimci abla tania (haydee tamara bunke bider) rolünde oynamıştır. çok da güzel ispanyolca konuşmuştur rolü gereği ama gerçekte ne kadar biliyor, bilmiyoruz.
hesabın var mı? giriş yap