• mükemmel plan diye çevrilen ama mükemmelliğin yakınından bile geçmeyen film. ımbd puanı yüksek diye kandık gittik ama sinema salonundaki diğer insanlarla kanka ortamı oluşturacak bir sohbete götürdü bizi.

--- spoiler ---

her şeyden önce evladım hiç mi düşünmediniz biriniz başka bir şehirde iş bulursa ne olur diye ya da çocuk bu travmadan nasıl etkilenir diye. ayrıca ne genişmişsiniz arkadaş sevişebilir miyim diye vücut göstermeler falan.

--- spoiler ---

kısaca gitmek isteyen varsa gitmesin arkadaşım. valla verdiğiniz paraya yazık.
  • jennifer westfeldt tarafından yazıldığı ve yönetildiği çok bariz belli olan romantik(komedi değil) film. hayır gezegendeki hiçbir insan o rol için westfeldt'ı seçmez de ondan.
  • birlikte gidilen kisi ve sizin ortak yonlerinizi inanilmaz derecede gun isigina cikariyorsa, izlerken aldiginiz keyfin ikiye katlandigi film. aa ben de boyle dusunmustum, ya evet yaa nidalari esliginde izleyemeye doyamadim ben bu filmi. sonuna dogru ask mesk isleri kabarinca biraz baydi gibi olsa da iliskiler uzerine gayet eglenceli bir filmdi.
    ha ben de cocuk isteyen bir hanimefendi olaraktan, sayet kimseyi bulamazsam bu yontemi gercekten dusunmustum. ama once avrupa veya amerika ya tasinmam gerekir herhalde, yoksa anneme inme iner:)
  • ismini ilk gordugumde friends dizisindekilerin cocuklari olmus hallerini gorecegiz diye heyecanlandigim ama oyle olmayan film.. bari daha genc bi kadroyla farkli bi versiyonunu(senaryo benzer falan da tabi olaylar farksiz) vereydiniz..
  • sinemada izlediğim en son film.
    tek cümlelik betimlemesi:
    "00:30'da kanal d'de gösterilecek kıvamda."
    tek kelimelik betimlemesi:
    "klişe"
  • vasatin uzerine cikamayacak, verilen paraya - harcanilan zamana degmeyecek bir film. film degeri olmamasinin yaninda dejenerasyonun dibi anlatiliyor, artik utopya dedigimiz durumlar bu filmler sayesinde normal karsilanmaya basladi. tabiki bir film neticede ama inceden inceye bilincaltina isliyor bunlar ve biz karsi cikinca geri kafali oluyoruz.
  • iyi bir eğlencelik; yer yer bildik amerikan gençlik filmleri hallerine girse de keyifli vakit geçirmek için izlenebilir. ilişkiler, evlilik, çocuklu hayata dair bilindik meselelere dair...
  • ''eheh 2 kanka çocuk yapıyormuş evde kaldıkları için. kesin komik filmdir.'' diyip de akşam izlediğim ama suratıma tokat gibi çarpmış filmdir.

vermont'daki evde alkolik abinin söyledikleri resmen ağzıma etti. bir de filmdeki tüm çocuklar inanılmaz sempatikti.
  • evde tek başıma izlediğim halde utançtan yüzümün kızarmasına sebep olacak repliklere sahip filmdir.

beraber izlediğiniz kişilere ve ortama dikkat edin zira her şeyi uluorta konuşuyorlar.

--- spoiler ---

sonuna doğru hani adam kadını istemediğini söyledi ya, işte film orada bitmeliydi. erkekler bunu hep yapıyor, ilişkileri oyuncak sanıp bir istemiyorum, bir istiyorum şeklinde saçmalıyorlar. sonunda kadının onu reddetmesini ve adamın bok gibi ortada kalmasını isterdim. ama aşkın gözü kör maalesef !

--- spoiler ---
  • ne olacagını bıle bıle ızledıgın filmlerden biri daha.
    bana gore guzel bir film, nedense bi one day tadı var gibi.
    ama asıl kadının adamdan 250 yaş büyük göstermesi? keske daha yakın gözüken bir kadın oynasaymıs.
hesabın var mı? giriş yap