• ifar menüsü güzel gibi gözüken fakat yedikten sonra öyle olmadığı anlaşılan fakat güzel dizaynı, sevecen ve sıcak servisi ve en önemlisi güzel manzarası ile bir nebze çekilebilir hale gelen otel.
  • sarıyer sahilinde bulunan* , düğün organizasyonlarına da ev sahipliği yapan yalıdır.
  • büyükdere caddesinde büyükdere iskelesinin karşısında bulunan, ama girişlerinin çayırbaşı caddesinden olduğu ve bu nedenle birçok insanın karısıklık yaşadıgı, koç üniversitesine yakınlığı sayesinde üniversitedeki etkinliklere gelenlerin sıklıkla tercih ettiği, resepsiyondakiler biraz başarısız olsa da genel olarak çalışanlarının iyi ve güler yüzlü olduğu güzel şirin bir otel..çevresinde gidilebilecek iyi bir yer olmadığı için gene en iyi tercih otelin yemekleri olabilir.. sadece sarıyer ve cevresini görmek için ya da bu taraflardaki özel bir iş için gelinmediyse ve amaç istanbulu gezmekse kesinlikle tercih edilmemeli burası..çünkü heryere o kadar uzakki bir yere gitmek için saatlerce çekilen trafik istanbuldan nefret edilmesine bile neden olabilir.. sitesinde fuat paşa yalısı olarak geçse de burası fuat paşa otelidir.. yalı diye aradıgınızda bambaşka alakasız bir yere yönlendirilebilirsiniz..
  • öyle bir geçer zaman ki isimli dizide, soner ve aylin'in yemek yediği otel imiş. senelerce önünden geçtim, içinin bu kadar güzel olduğunu önceden bilseydim bir turistik gezi yapar, yaşayan bir gözle kral dairesi kapısı nasıl olurmuş görürdüm. kendi kendime diziyi izlerken acaba neresi diye düşünüp sonra senelerce önünde geçtiğim yer olduğunu görünce öylece kalakaldım ekranın karşısında. dünya küçük, gerçekten bak.
  • 120 kişinin altında davet yapmak istediğinizde size it muamelemesi çeken, "her yerim kalkık" işletme. üstelik kaba davranışlar ile kendinize gelmek konusunda sizi zorlayan sınırlarda gezinmektedirler. mekanın güzelliği ile çalışanların başındaki zevatın kendini kaybetmişliği tezattır. mekana yazıktır.
  • aslında güzel olan ancak kesinlikle profesyonel olmayan bir grup fotoğrafçıyla çalışan mekan. siz siz olun bu mekanla çalışırken bu fotoğraf meselesine ekstra özen gösterin. yoksa düğün veya nişanınız sonunda fotoğraflarınıza bakıp bakıp hüsrana uğrayabilirsiniz. tavsiye etmediğim mekandır, köprüyü geçene kadar iyiler.
  • (bkz: istanbul)’un belki de en güzel yalılarından biri olan keçecizade fuat paşa yalısı olarak bilinir. 1991 yılından bu yana hotel fuat paşa olarak hizmet veriyor. iki yüz yıldır tarihin, osmanlı sanat ve mimarisinin tanıklığına sizleri şahit ettiriyor. sevilesi bir mekan...
  • dugun oncesi gosterilen yemeklerle dugun sirasinda verilen yemekler arasinda daglar kadar fark olan isletme. sizi misafirlerinize karsi zor durumda birakabilir. dugun islerini yoneten d…. isimli kadin calisanin agzindan cikanlar her saniye degisebilir. dikkat edin derim.
  • istanbul'da cemile sultan korusu ile birlikte en iyi düğün yapılacak mekan. fiyat biraz tuzlu tabii.
hesabın var mı? giriş yap