• şu an kalkmış. instagram profili açık fakat yorum kısmında ayarları değiştirmiş, sadece arkadaş olabilenler yazabiliyor. millet arkadaş olarak ekleyip, döşemeye devam ediyor. değişik bir kriz yönetimi.
  • bu olaydan kendine nasıl bir mağduriyet çıkaracak ben de merak içindeyim, şaşırmayacağım.
  • şirketlerden paraları bu süreçleri yönetmek için alıyor. bakalım fundacık nasıl bir süreç yönetecek.
  • ben onun yerinde olsam kalp krizi geçirirdim. gece yat, sabah kalk binlerce kişi sana küfür ediyor. yürek dayanmaz. *

bu daha hiçbir şey. kara listeye alınıp bir daha uçamazsın umarım. ve o kızdan hemen özür dile. gerçi ben kızın yerinde olsam kabul etmem, bol sıfırlı tazminat davası açarım.
  • yazar olduğu ekşi sözlükte kendini savunan entiri girmektir.
  • videodan gördüğüm kadarıyla tahminimce sinir krizi geçiriyordur.evde bardak çanak kalmamıştır.
  • avukatını arar, itici bir açıklama hazırlar. sonra sözlükte adına açılmış başlığı sildirir ve nur topu gibi yeni bir sabire meltem banko’muz olur kendileri.
  • hic usenmedim uyandigimda ilk hesabina baktim.
    yorumlari kisitlamis
    ama tam 2000 kusur yorum var suan
  • canlı canlı tanık olduğum üzere instagram hesabını kitlemek olmuştur. tam hesabı açtım bi iki yorum okuyayım dedim baktım kitlemis hesabı *
  • ve dayanamayıp hesabını kapatmıştır.
hesabın var mı? giriş yap