• power fm'de djlik yapan $ahis. saniyorum ki rap yapmakta, bir kac partide de soylemi$ligi vardir.
    (bkz: yamuluyorsam duzeltin)
  • sokak sporu aktivitelerinin vazgeçilmez dj'idir kendisi. nereye gitsem görürdüm bu elemanı.
  • power fm 'de dj ( ses tonu iyi ). manken bi sefgilisi vardı bir ara. bilimum rap r&b olayında katkısı katılmışlıgı görülmüşlüğü vardır. 2002 boys of sun hiphop oscarları yılın en iyi dj i adayı.
  • ismi cem nadiran olan dj. bir zamanlar didem taslan ile birlikteydi . funky c at the place 2 be.
  • " yo yo yo ! whats up what ups ? ? turkiyenin bir numaralı radyosu power fm de geri sayıma devam ediyoruz , amerika nın bir numaralı r&b yıldızı jenni.. " diye kurdugu parola mahiyeti tasıdıgını dusundugum bir cumlesi bulunan , turk hiphop dunyasında sevilen sayılan ama mic check den daha iyi olması dusunulemeyen , underground da zaman zaman calan ( tek basına ) , dj .
  • çalıştığı power fm in yayın politikasına uygun müzik çalan, yani yeni clubber bozmalarına göre commercial, eskilerin tabiri ile bakkal çalmasına rağmen zamanında cumartesi geceleri son çıkan plakları oldukça iyi mixleyerek beni kendimden geçiren dj.
    müzik bilgisi ve zevkinide taktir ettiğim radyoculardan biri.
  • ankara'da bir ara irish bar diye bir mekan vardi; funky c agabey icin ozel bir gece duzenlemislerdi. c agabeyi izlemek icun barda toplanan yaklasik 20 ankaraliya cok guzel anlar yasatmisti. bir de zat-i muhteremin kapinin onunde vw polo marka mavi bir arabasi vardi.
  • power fm'de ¢ali$an dj'dir. cumartesi gunleri 20-23:00 saatleri arasi takilir. bayaa iyi playlist yapar kendisi.*
  • zamanın dmc turkiye sampiyonu
  • araya devamlı ingilizce kelimeler sıkıştırmasıyla artık bayan* dj.
hesabın var mı? giriş yap