şükela:  tümü | bugün
466 entry daha
  • (bkz: uyudun mu ki?)
  • http://www.cumhuriyet.com.tr/…_kisi_tutuklandi.html

sosyal medyada atatürk'e hakaret eden it oğlu itler birer birer içeri giriyor. darısı buna.
  • hakkında hukuki yollardan, siyasi yollardan suçlamalarda bulunulmasını desteklerim. onda bir sıkıntı yok.

yalnız şu linç etme olayını anlayamıyorum. atatürk'e hakaret ettiği iddiasıyla kendisini suçlayıp açık açık tehditte bulunanlar var. hakikaten tam bir oksimoron.

bu adam en basit tabirle troll. ben şahsen kendisinin başlıklarını bir yerden sonra siklememeye başlamıştım ki ona verebileceğimiz en adil ve en büyük ceza buydu. o da umduğunu bulamayınca ya siktir olup gider, işinin başına dönerdi ya da; burada adam gibi şeyler yazmaya gayret ederdi.

ama şüphesiz, her şeyin en doğrusunu siz bilirsiniz sayın ekşi sözlük ahalisi. haklıyken haksız duruma düşürmeye devam edin kendinizi.
  • kürtlere pkk'ya laf atsaydı birdaha konuşamazdı veya en azından kırıkkale'de ki furkan eczanesi iş yapamazdı.
  • gene gelmiş sıkılmadan söylemlerine devam ediyor. insanda biraz yüz olur yahu. ah be furki seni de anlıyorum ama yaradılışa karşı gelinmiyor işte. denizanalarının da beyinleri yok. bu senin suçun değil. sadece görünümün onlardan farklı.
    hakkında şikayet dilekçesi yazıp savcılığa teslim edenlerden biri de benim. seni cezaevinde görmek beni çok mutlu edecek. sabırla o günü bekliyorum furki.
  • yazik lan buna.
    insan ailesinin soyadini, kendi adini boyle salak fikirler icin lekeletir mi?
  • hakkında savcılığa bizzat suç duyurusunda bulunduğum bölücü, atatürk düşmanı yobaz.
  • atatürkle ilgili düşünceleri kendini bağlar ancak 10 kasımda yaptığı paylaşımlarla dikkat çekmek isteyen ergenlerden farkı kalmadığı ortaya çıkmıştır.

algı yönetimi yapmaya çalışarak bazen hakaret içerikli sözlerle bazense hakaret etmeden 7/24 atatürk hakkında nefretini kusmaktadır.
  • iyi pr çalışması yapmışmış. he he çok iyi pr çalışması yaptı; google da atatürk'e hakaret akademisyen yazınca ilk sayfada bununla ilgili haberler var, kimliği ifşa olduğu için çalıştığı üniversite hakkında soruşturma başlatmak zorunda kaldı, atatürk'e hakaret suçundan savcılıklara onlarca şikayette bulunuldu, fetö'nün genç siviller örgütlenmesinde yer aldığı ortaya çıktı, atatürk'e hakarette diretmesi üzerine anası'nın kimliği de ifşa oldu, büyük ihtimal anası ak parti'den uzaklaştıralacak. şunlara bakınca gerçekten çok iyi pr çalışması yapmış bu gelişmemiş.
  • kork, atatürk'e söylediğin tüm hakaretlerin hesabını vereceksin. ne senin ne de senin zihniyetinin bu ülkeden, bu ülkenin insanlarının içinden atatürk sevgisini sökmeye, atatürk'ü o ağız ishali olmuş dilinizde karalamaya gücünüz yetmeyecek.

tanım: fetocü olduğundan şüphenilen yazar, savcılar göreve.
65 entry daha