şükela:  tümü | bugün
 • tam başlık: "furkan vakfı üyesinin çocuk pornosundan tutuklanması" olacaktı ama malum sınır.

  öncelikle evet gerçek islam bu değil. bu tarz oluşumların kökten kapanması için daha ne kadar rezalet görmemiz gerekiyor bilmiyorum. tipine baksan o hacı amca nasılsın dersin ama sapığın önde gideni demekki. gerçi en son hacı amca tipli biri köpekle basılmıştı. ulan nasıl insanlarsınız ya..

  kaynak
 • cinsel anlamda uç noktalarda bir tecrübesi veya deneyimi olmayan vakfa alınmıyor, iyi ki deepweb i bilmiyor yoksa neler olurdu
 • bu tür durumlarda sadece tarikat adıyla çalışan yerlere laf edilmemeli.
  zira türkiyede 10 milyon resmi üyesi olan bir tarikat, yaşananların sebebi.
 • katoliği de aynı, şeriatçısı da aynı bunların. buyurun size konu hakkında müthiş bir belgesel.
 • mide bulandırıcı iğrenç olay. umarım yüz yıl kodeste kalırsın piç kurusu.
 • o değil de alparslan kuytul denilen tipin videonun 24'üncü saniyesinde iki kolunda iki polisle kadraja girdiği an yaşanan his...

  (bkz: orgazmdan daha zevkli anlar)
 • özünü bastırmak için dini doktrinlere sığınan insanların böyle şeyler yapma olasılığının ne kadar yüksek olduğunu bildiğimiz kadar bu tür insanların oluşturduğu grupların birbirleriyle çekişmelerinde herşeyi mübah gördüğünü ve çok kolay iftira atabildiklerini de biliyoruz. dolayısıyla olmuş da olabilir olmamış da olabilir.
 • şaşırtmamıştır. aksi olsa şaşırtırdı.

  (bkz: fıtratında var)
 • p2p ağından albüm halinde müzik indirenler, küçük boyutlu film indirenler vs, bunların .ziplenmiş halini indirdiklerinde aslındaadı değiştirilmiş video indirmiş olabiliyorlar.

  hash id yolundan başka bir şekilde ayırt edilemeyecek videolar, zaman zaman gizli servisler tarafından sunulup piyasa yemleniyor ve bu id sahibi dosyayı indiren ve paylaşanlar ilgili savcılıklara bildirilerek göz altına alınıyorlar.

  sonra indiren kişi de kendisini temize çıkarmak için uğraşıp duruyor.

  kafası karışan veya basmayanlara özet:

  sen michael jackson full diye aratıp zip dosyasını indirmeye başlıyorsun. ön izleme imkanın yok veya bu imkandan haberdar değilsin. arşiv indiriliyor ve sen aklına gelince bunu açmak istiyorsun. zip dosyaya çift tıklıyorsun ve arşiv bozuk uyarısı alıyorsun. biraz uğraşırım diyip hemen silmeyebiliyorsun. bu arada p2p programı o dosyayı paylaşmaya devam ediyor ve hayretler içinde izliyorsun ki o dosya paylaşımda gayet aktif. sonra uğraşmaktan sıkılıp siliyorsun.

  bir sabah polis gelip seni alıyor, savcının karşısına çıkıyor, tuğla kadar iddianame. hareketin kaynağı da avrupa'dan bir çocuk şubesi. içerikte telekom kayıtları, ilgili saatler, ip adresleri... ne ararsan var. bilişim suçlarına aşina bir avukat bulmakla işe başlıyorsun.
 • yine bir oropsu çocuğu yüzünden islama saydiranlari göreceğimiz başlık.

  müslüman olduğunu söyleyen kişilere bakıp , o kişiyi yargılamak yerine islam dinini yargılamak saçmalıktır.