• corona virüsü şuan yaygın değil diye maçların seyircili oynatılmaması acilen bu tedbirin alınması gerek.

iş işten geçmeden tüm tedbirleri alalım ve ülkece bütünleşelim. bütünleşmemizi istemeyenlere inat olsun.

ben çağrımı yapayım ilgi görür görmez,

elimizden gelen bu..
  • gündemde kalması gereken başlıktır.
  • sex başlığı olmadığı için muhtemelen gündem olamayacak.
  • ya artık bırakın şu kafaları. beşiktaşlı olmam ile alakası olmayan durum.

hala durumun ciddiyetinin farkında değilsiniz. anneniz babanız yok mu? yada astım hastası bir yakınınız...

ne diyim ben size.
  • bence futbol tamamen gereksiz
    sonuçta futbol on iki kişinin oynadığı almanların ya da brezilyalıların kazandığı bir oyun
  • biz gol olunca tanımadığı insana sarılan milletiz. kesinlikle olması gereken şeydir.
  • kesinlikle olmalı.
  • acil olarak alınması gereken karar. ya seyircisiz oynansın yada maçlar ertelensin.
  • türkiye'de böyle bir karar alınırsa karagümrük spor kulübünü etkilemeyecektir.

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/…bn9fitevrby1amo
  • türkiye açısından en acil, etkin ve kolay önlemdir. salgının kol gezdiği ülkelerde 2 kişi yanyana gelmeye korkarken, bizim ülkemizde 52 bin kişi yanyana salyalar saçarak tezahürat yapacaklar.

okulların tatil edilmesi önümüzdeki günlerde görüşülecekmiş. bence tüm spor aktiviteleri de seyircisiz gerçekleştirilsin. okullarda hiç değilse eğitim veriliyor. bir işe yarar yani ama spor aktivitelerinnin şu zamanda seyircili gerçekleştirilmesinin hiç bir faydası yok.

bu başlığı açmak için gelmiştim. metalpago'ya teşekkürler.

ek.1: ülkemiz taraftarlarının hassasiyetini başlıktan da okuyabilirsiniz. bu uygulamanın gerekliliğini ispat eden girdiler var. "varsın takımım yüzünden corona olsun" falan gibi...böyle futbol açlarını gemiye bindirip italya'ya yollayalım.
hesabın var mı? giriş yap