şükela:  tümü | bugün soru sor
  • yeni keşfettiğim,futbol hikayeleri anlatan ve harika diksiyona sahip bir sunucusu olan kanal.bir göz atın derim...
    şurdan
  • yeni keşfettiğim ve çok beğendiğim youtube kanalı.nice spor kanalında bu denli kaliteli içerik üretilmiyor. futbolu seven sevmeyen herkesin bir göz atmasında fayda var. genelde futbolcular fakir ailelerden geldikleri için ne mücadelelerle üst seviyelere geldiklerini izlemek umut ve ilham verici; çocukluğumuzun efsanelerinin bilinmeyen yönlerini öğrenmek de ayrıca keyifli oluyor.

futbolun hiakyeleri
  • youtube'da yeni denk geldiğim, genel olarak futbolcu hayat hikayeleri hazırlayan kanal. çöp youtube türkiye batağında ikamesi olmayan bir kanal olma yolunda ilerliyorlar.

enes ünal hikayesi -----> https://www.youtube.com/watch?v=yzwf4xzf0io
  • önce baştan söyleyeyim, kanala dair hiçbir kişiyle ve hiçbir akrabasıyla bağlantım yok.
    kanalı takip etmenizi öneririm. güzel, sade, reklam ve taraftarlık peşinde koşmayan; araştırma içeren birkaç videosunu beğendim.
  • sunumu ayrı içeriği ayrı güzel. gerçekten çok başarılı ve kaliteli içerikler hazırlıyorlar. futbol altyapılarından gençlerin özellikle izlemesi, hatta bir program dahilinde kulüplerce izletilmesinin çok faydalı olacağını düşünüyorum.