• ya abi işte bjkliyim, ben bu gs fenere laf sokmam lazım ki kendimi unutturayım. bu hafta yenildik de fenere, hakeme bok atıyım, hep bu yenilgiler hakemden. gs de balon takım yiaa uefayı da desteklenip aldı falan filan.
    hiç akıllanmayacaksınız dimi. aferin len baya büyük laf soktun, sen şimdi böyle dedin ya gs kesin küme düşecek. ha bu arada sen maçı izlemedin sanırım, yiğidi öldür hakkını yeme 4 5 atacak taraf bursa değil gs idi. ha bursa da kaçırmadı değil de. cılkını çıkarmayın saçmalarken.
  • kadıköy deplasmanı yazmış arkadaş, kaybedebilirler önemli değil. böyle futbol oynasınlar yeter. bu lige güzel futbol gelsin, liyakat gelsin, gerilim bitsin.el ele verip yükseltelim ligi, yeter ki oynasınlar. ben beğeniyorum oynadıkları futbolu, kaç senedir beşiktaştan başka futbolu güzelleştirmeye çalışan klüp yoktu ülkede, hoş geldin galatasaray.

not: şenol sun spor
  • gorunuse gore en iyi ihtimalle 2019 aralik gibi duruyor... zira su anki kadro ve gazla iki sezon boyunca ligde rahat sampiyonluga oynayacak ve bunlarin en az birinde de istediklerini alacak gibiler...

not: alexbahce...
  • yazık lan bir de tarihli saatli falan analiz yapmış, çok yazık.
  • şampiyonlar liginde tiner çok güzel gelsene spor yazmış bir de ezik

arkadaş sonradan görme deyince kızıyorsunuz ama bu ne görgüsüzlüktür.

tarihinde şampiyonlar liginde ikinci turu görmeyen takımın taraftarına bak

allah size avrupa kupası görmeyi nasip etmesin amin
  • (bkz: bebelere balon) ciddi ciddi bi de açıklama yapmış.
  • 20 puan fark olsun nisan sonu sönsün işte.
  • böyle beklersiniz

bu da olabilir

bu da

ancak bu olmaz

ez cümle şah da olur vezir de ama rezil olmaz;oyununu oynar olursa olur olmazsa da canı sağ olsun deriz.
  • bu sene gerçekleşmeyecek be şampiyonluk yarışı veren takımlardan olacaklar.

beşiktaş bu virajı dönerse yarıştaki ikinci takım olur.

fenerbahçe şüpheli. ama olabilir.

not : bjk
  • cikletten çıkardıkları 3. yıldızla ahkam kesmeye çalışan tinerci saçması.
hesabın var mı? giriş yap