şükela:  tümü | bugün
71 entry daha
  • akyürüyenler westeros'a inecek, reis tahta çıkacak. yerli ve milli ejderhalar üretecekler. braavos sikkesi 9 westeros ejderi'nden pahalı olacak.

damat hazine'ye, hulusi altın pelerinlilerin başına geçecek. binali de kral eli. kısa adam her zamanki gibi düşman saflarda.
  • muhtemelen jon tahtta olacak. ama benim isteğim nk’in jon’u öldürüp tahta geçmesi ve dragonları alması.
    daenerys ve diğerlerinin ölmesi. arya ve cercei sahnesi bekliyorum. sansa’nın ölümü de rob stark’ın ölümü gibi orgazmik olur umarım.
  • ak ejderhalar herkesi yiyecek, ve böylece dünyanın sonu gelecek. (bkz: subliminal mesaj)
  • bununla ilgili (bkz: turgut uç)'un çok başarılı bir videosu var:

https://youtu.be/u1l0ws3phky

got dünyasıyla ilgili inanılmaz bilgilere sahip. kesinlikle izlemeye değer.
  • bence son bölümde walter iyi bir düzenekle jesse pinkman'ı kurtaracak ama çatışmada aldığı isabet sonucu kendisi ölecek. yani içime öyle doğuyor.
  • şunu kesin olarak söyleyebiliriz ki night king ile esas oğlanımız jon snow arasında keyif ve bir o kadar da heyecan verici bir dövüş izleyeceğiz.
    nereden mi biliyorum ?
    hatırlayacaksınız 5.sezondaki hardhome bölümündeki night king ile 7.sezondaki aynı değil, yani tip olarak aynı değil çünkü castta değişiklik yapılmış, yeni night king rolünü 6x3 tower of joy'da arthur dayne'in dövüş sahnelerinde kullanılan dublör richard brake oynayacak.
    evet bu sahnede dövüşen kişi,dayne rolünü oynayan kişi değil
    bu sahneyi düşününce night king'in final sezonunda jon snow ve ekibine tek başına dalması olası gözüküyor *
  • savaşarak çözüm elde edemeyeceklerini tüm krallar anlayacak ve ülkeye demokrasi gelecek. seçim yapılacak ve en çok oyu alan tahta çıkacak. ak gezenlere yapılan karalama kampanyası son bulacak ve onlar topluma kazandırılacak. seçimi kıyılarda khaleesi, kuzeyde de jon snow kazansa da haritanın büyük çoğunluğu lannisterlerin olacak ve ilk devlet başkanı cersei lannister olacak.
  • hiç çıplak görmediklerimizi çıplak göreceğiz. muhteşem bir orgy ile bitecek.
  • jon snow night kinge, night king kötürüm bran starka, kötürüm bran stark çolak jaime lennistıra, sonra hepsi şirret cercei lennistıra.
  • öyle büyük sıçtılar ki sıfır merak ediyorum. bence geçen sene sızdırılan boktan senaryo gerçek çıkacak. merak eden arayıp bulabilir. özetle büyük savaşta bir çok ana karakter ölüyor taht jon snow ve daenerys'in çocuğuna kalıyor. cüce bu çocuk kralın hocası oluyor. arya da hayatta kalıyor olabilir #lastwomanstanding diye hashtag yaptı geçenlerde.
3 entry daha