• akşam vakti, fonda bir müzik. sevgiliyle oturulmuş bi şeyler içiliyor, sohbet muhabbet falan. arada öpücükler, yılların verdiği rahatlıklar, sevgililik monotonluğu. derken çok saçma bir sebepten geriliyor ortam. gerilince kadınlar tabi her türlü mevzuyu açmaya müsait.
    geçmişten bugüne yaptığın en ufak hatayı ışınlar, gözünün önüne lak diye serer. ya konu oraya nasıl geldi amk desen, oraya nasıl geldi haa deyip çemkirerek başka bir vukuatınıza çevirir konuyu. kısacası sizi kıskaça almıştır ve siz de az göt değilmişsiniz hani.
    çok da direnmeyin.
    kadınlarla çok tartışılmaz ben söyliyim.

ondan sonra sevgiden şüphe etmelere, ilgisizliklere falan gelir. halbuki hiç öyle bir adam değilsiniz ama işte babasına seni seviyorum diyemeyen milyonlarca adam var. sevgiyi gösterememe konusu erkeklerin en boktan hali.
    ortam iyice gerildi. seni seviyorum, saçmalama gibi cümleler etkisini kaybetti. ya kız çok çakal ya da siz biraz gaza geldiniz? yoksa geçmişteki suçluluk psikolojilerini de biraz hissettiniz sanki ha?
    - ya bak hayatını sikerim senin ne diyorusun allah aşkına, evlensene benimle?

al işte. böyle evlenme teklifi mi olur? geçmiş olsun. geri dönüşü olmayan bir yola girdiniz. kız sakinleşti, kız şok. kavga ederken aniden öpüşmek değil ki bu. yarın olunca ben naptım amk diyecen. sen naptın ben söyliyim, sen kavgaya çağrılan abiydin, abiliğin verdiği gazla dağılın lan deyip temiz bi dayak yedin. ilk başta hissetmedin tabi, acısı sonra çıkacak.

allah mutlu etsin ama kanka. umarım umduğundan iyi geçer yaz, öptüm. şişli belediyesi...
  • seinfeld'de işlenmiş mevzudur: (bkz: #163129610)
hesabın var mı? giriş yap