• yine ersan kuneriler dolusmus baslığa. oğlum hakkaten böyle kız düsüyo mu la? çünkü öyleyse ben bi baslıyorum safak sökene kadar durmadan devam sonrasında da hatunla ise gidip geliyoruz o sekilde. ne avukatlar ne doktorlar kariyer değistirmek zorunda kaldı ah bi bilseniz.

(bkz: çıkartmadan 5)
  • denedik ama petrol çıkmıyor.

15 dakikada anlaşalım.
  • düzenli bir cinsel hayatı vardır sadece. abartılacak bir olayı yoktur. gayet sıradandır. bi şeyi de abartmayın.
  • geç boşalan erkek her zaman avantaj sahibi değildir. aynı erken boşalmanın can sıkıcılığı gibi geç boşalmak da anın temposunu ve heyecanını bozar.
    burada önemli olan uygun anı kollayıp, o anda boşalmaktır.

erkeklerin geç boşalmak uğruna attığı taklalar sonucu ereksiyonu kaybetme, andan kopma, karşı tarafa dair dikkat dağınıklığı ve nihayetine ulaşamamış bir sevişme ile sonlanmaya sebep olabiliyor bazen.

kadınlar açısından bakarsak konuya, geç boşalmak "çok geç" hale geldiği zaman hissin ve tatmin duygusunun kaybolduğunu söylemek gerekiyor. eğer kadın için orgazma ulaşmamış bir sevişmede aksiyon hala devam ediyorsa artık bunun devam etmesinin çok bir anlamı kalmıyor. neticede "çok geç" olmadan kadın da, eğer doğru davranıldıysa zafere erişecektir.*

bu sebeple kendinize ve varsa partnerinize uygun aralığı pratik yaparak bulmanız önemli.

her şey tadında, ayarında, zirvesinde güzel.
  • kadınların ilk başta çok sevdiği fakat iş düzenli sekse geldiğinde hiç de sevmediği erkektir. bu tecrübe ile sabittir.

çoğu kez seksi boşalamadan sonlandırmak zorunda kalır. uzun süreli ilişkide sevgilisinde/eşinde 'benimle sevişirken zevk almıyor. kesin beni aldatıyor/aldatacak' hissi uyandırır.

erkek arkadaşları arasında bu sorunu dillendirdiğinde 'daha ne istiyorsun olm sabaha kadar bam bam bam' tarzı mal muhabbetleri çekmek zorunda kalır.

sabaha kadar bam bam bam olmuyor işte canım. sevgilin/eşin buna ayak uyduramadığında devamında rahatlamak için sabaha kadar şak şak şak oluyor.

sadece kendi zevkini değil de partnerini de düşünüyorsan erken boşalmak bence daha iyi. boşalır boşalmaz kıçı devirip yatıyorsan orası ayrı.

yani kısacası geç boşalmak övünülecek bir şey değil. aksine büyük bir cinsel sorun.
  • sanıldığı gibi hoş karşılanmayan erkek.

hayatımda bir sefer çok geç denebilecek sürede boşaldım (aşırı alkol), partnerimle sevişmemiş de tekme tokat birbirimize girmiş gibiydik. o geceden sonra birbirimizi tanımamaya karar verdik.
  • cipralex gibi bir antidepresan kullanıyorsanız bu kategoriye dahil olursunuz. meret öyle bir şeydir ki boşalmanız bir saati bile bulabilir.
  • geç boşanmaktan daha iyidir bence.
hesabın var mı? giriş yap