• koca ülkeyi parasız yatılı yurduna çevirdiler lan. aman burdan kültür savaşı çıksın da laikler kudursun. fakirler gelen zamları unutsun. ne bitmez çilesi varmış lan ülkenin. 20 senedir aynı filmi oynatıp halen bilet satıyorlar.
  • insanı rahatsız eden cami ve okul höparlörleri için de bir çözüm düşünseler keşke. adım başı camii var bu kadar sesin ne anlamı var?
  • şimdi bir kesim buna "iyi olmuş kafa skiyolardı gece gece" diyecek ama bu yasaklara tepki gelmezse yarın başka yasaklar da gelir. bakarsın onlara da başka kesim iyi olmuş benim işime gelmiyordu zaten der.

bu işin sonu yok arkadaşlar, en sonunda hepimizin götüne girer bu yasaklar bir şekilde. sonra iş işten geçmiş olur. ki öyle de olacak gibi görünüyor. malum bizim millet kendine dokunmayan yılana pek aldırış etmiyor.
  • gecici denilen uygulama artık kalıcı hale gelmis. kimse korona falan demesin. tamamen bitirdiler.

https://twitter.com/…tatus/1480183874554576897?s=21
  • fatih yasli'nin sikca dedigi gibi seriat memlekete bir gecede gelmeyecek. bu guzide onermeyi olumlayan bir diger memleket gercegi.
  • 2010'lu yıllardan beri dozu artarak devam eden saçma ve bence artniyetli kararların devamı niteliğindeki karar.

ayrıca soruyorum, gece 12 - sabah 7 arasında megafondan son ses okunan ezan sesi ve ramazanda davula gavura vurur gibi vuran davulcular da yasaklanacak mı?
  • buna sadece demokrasinin si.tir edilmesi denir. tek adamın keyfi olarak bir şeyi yasaklaması denir. gerçekten türkiye buna net şekilde "hükümet istifa" diye tepki göstermiyorsa bize her şey müstehaktır.
  • eğer sokakta yapılan düğünler, son ses müzik dinleyen kekolar, hintli gibi kornaya basan insanlar, yüksek sesli seyyar satıcılar için de önlem alacaksanız halk kulağını düşündüğünüze ikna olacağaım kararlar
  • gazoz içip pudra şekeri yemenin de dahil olup olmadığını merak ettiğim yasaklar. onlar eğlenceye mi giriyor yoksa politik mecburiyet mi, bilen varsa lütfen mesaj atsın. ona göre eğleneyim veya sıkılayım.
  • nasılsa kimse ses çıkarmıyor diye anasını ağlatıyor adamlar.
hesabın var mı? giriş yap