• hayır işin daha da kötüsü var. misilleme olarak biz de onların vize başvurularını askıya aldık sanırım. feto yarın çıkıp ''tamam ulan sizin gelmenize gerek yok, ben zaten yolu biliyorum'' dese işte o zaman seyret eğlenceyi.

gelen mesajlar üzerine edit: ironiden anlamayan neslin amk.
  • soyundum gelin alın

serbest çağrışım işte naparsın.
  • ust entride bahedilen nasil bir ulkeymis lan oyle? ulkeye bak, yarisindan fazlasinin 10 yillik amerikan vizesi varmis. ulkenin yarisindan fazlasi fakirlik sinirinda yasiyor, bircogu aclik siniri altinda pasama gore ulkenin yarisindan fazlasinin amerikan vizesi varmis. adeta bir cennet.

simdi "mecazi" soyledim olur tabi.

su icler acisi durumda bile "aslinda oyle degil soyle" diye aciklamaya calisanlar oldugu surece cok sikinti yasariz biz.

bir tespit. ne yazik.
  • kına yakarsiniz o zaman
  • ben alır gelirim lan sıkıntı yok. kapı gibi 10 yıllık vizem var.

daha vize başvurusunun durdurulması ile ülkeye giriş yapılmasını ayıramayan adamlar var bu ülkede.

ha adam gelmeye kalkarsa seyreyle yazmış bir diğer süper zeka. lan adamda türk pasaportu var vize mi soracaklar fetö ye.

sayenizde kendimi einstein gibi hissediyorum tenk yu.
  • sözlük formatından selam
    biri birine biri diğerine cevap vermiş güzel olmuş. konuyu saçmaya devam edelim. ustaları gülen vatandaşlıktan çıkartıldı . sırf rahat etsin diye. tişikkirlir sipirmin
    sözlük formatından selam

tanım: bittabi komik günler yaşıyoruz. esprili bir başlık olmuş evde denemeyin
  • merve kavakçı alır gelir. kocası mı ne vardı onun bi.
    bir de çifte vatandaş akpliler az değil diyorlar.
  • ya adam mehiko üzerinden girdiyse. bre cabròn!
  • cumhurbaşkanımız bu olasılığı düşünmüş ki gitti bir oğlunu orada bıraktı, torunu da abd vatandaşı olduğu için büyüdüğü zaman alır getirir.
hesabın var mı? giriş yap