• çocuklara da 23 nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramında biner türk lirası vereceğiz diye devam ederse oyum muharrem reisin.

hatta çocuklara daha fazla harçlık verelim.
  • arkasından eyt için de bir güzellik olmayacak mı?
    chp nin seçim vaadiydi . bekliyoruz bakalım.
    tanım: gerçek olacağını ümit ettiğimiz güzel vaadlerden...
  • çok güzel bir vaat, sarayı satıp parayı oradan çıkarıcam diye de güzel bir cila çekmiş
  • guzel vaat. parayi nereden bulacaklar diyenler acsin sarayin masraflarina baksin.
  • diğer partilerin tekliflerini beklemeden atlamayın arkadaşlar.

yok mu arttıran?
  • oy vermeye başladığım günden beri chp dışında bir partiye oy vermişliğim yoktur. atatürkçü bir ailede büyüdüm, aksini düşünmek saçma olur zaten

ama

son 1-2 yıldır kendilerindeki basiretsizlik beni umutsuzluğa düşürüyor. sadece uzun adama saydırmakla iş bitmiyor. artık hem benim gibi genç seçmenler hem de büyüklerimiz bir icraat görmek istiyor.

onların yaptığı şeyin benzerini yapmak sizi farklı değil taklitçi yapar.

bu seçimlerde ilk etapta meral akşener/muharrem arasında gidip geliyorum. sanırım o an kabindeki halet-i ruhiyeme göre basacağım mühürü. ikince etapta zaten uzunun karşısında kim varsa direkt ona basacağım.

umarım hepimiz için her şeyin hayırlısı olur sözlük.
  • yeni dönemde 3 adayın vaatlerinin meali yan gelip yatmanın da tercih edilebilecek bir iş fırsatı olduğudur.
    borcumu derdimi devlet karşılayacak. arada cebime de harçlık koyacaklar.
    tamam lan. ben varım. ben en kral zamanlarımı bu şekilde yaşadım zaten. bu sefer ailem değil, devlet arkamda olacak.
  • zamımıza koy başkanım.
  • doğum günlerinde de 500 tl ateşleseler bir düşünürdüm.
  • (bkz: makarna dağıtmaktan farkı olmayan vaatler)

makarna dağıtsa en azından milletin kursağından bir lokma birşey geçer. marabalar napsın parayı.
hesabın var mı? giriş yap