• fenerbahçe beko'nun sertaç şanlı'dan sonra uzun rotasyonuna ikinci takviyesi olan oyuncu. avrupada oyuncu piyasası çok dar ve bu durumda eklenebilecek değerli isimlerden biri papagiannis. geçtiğimiz sezon yüzde 48 gibi olağanüstü bir üçlük yüzdesi yakaladı. sertaç'ın da varlığını düşünürsek bu sene uzunların dış şut tehdidi takımın oyununda önemli bir paya sahip olacak. motley'in avrupadaki ikinci sezonunda gelişimini sürdüreceğini de hesaba katarsak oldukça tatmin edici bir uzun rotasyonuna kavuşuyoruz.
  • az önce bir tarihe tanıklık ettirmiş efsane. o nasıl son saniye üçlüğüydü be!
  • bahçeşehir maçında türk basketbol tarihine geçen bir son saniye üçlüğü atan oyuncu.
  • böyle şutları kısa adamların atması lazım. baktım madar adama sarılmakiçin bildiğin tırmanmış. mükemmel bir maç oldu.
  • bundan sonra georgios değil güllecios papagiannis. gülle linki.
  • o ne öyle????????
  • 2013 u16 şampiyonasında iyi gözüktü. blok kategorisinde şampiyona lideri olarak iyi performansını sürdürüyor.
  • bahçeşehir maçında inanılmaz bir son saniye basketi atarak maçı uzatmaya götüren basketbolcu.

basket için şut atmamıştır , topu potaya doğru fırlatmıştır.
  • önümüzdeki sezon için ismi fenerbahçe beko ile anılan yunan uzun. az önce gördüm, itoudis'in de menajerlik şirketi olan şirketle anlaşmış. gelirse gerçekten harika olur. motley ve papagiannisli pota altını düşününce ıslandım.
  • transferiyle ilgili panathinaikos başkanı enteresan açıklamalar yapmış. önce fenerbahçe'ye gideceğini, sonra hata yaptığını panathinaikos'ta kalmak istediğini ama daha sonra papa'nın anne ve babasının, itoudis için oynamasını istedikleri için fenerbahçe'ye gittiğini söylüyor. öte yandan, 700 bin eurodan yüksek teklif yokken 1.6 milyon verildiğini de açıklıyor. ergin ataman'ın da panathinaikos'ta devam etmesini istediği için ekonomik olarak her fedakarlık yapılmış ama oyuncu fenerbahçe'ye gitmek istiyor görünen o. resmen açıklanmasa da teyit edilmiş oldu böylece transfer. pota altında caydırıcı bir uzun oyuncumuz olmuş oldu nihayet. blok ve üçlük tehdidi dışında, potaya yakın aldığında bitiren bir oyuncu. yalnız ben bu adamdan çok fena yunan milliyetçisi vibe'ı alıyorum. tipi tam bir yunan.
hesabın var mı? giriş yap