• bu yazın en dinlenesi şarkılarından biri olacak gibi görünüyor. sözlerini kimin yazdığı konusundaki çalışmalarımdan sonuç alamadım ama devam edeceğimdir.
  • klibi yayınlanmış ama şarkının kalitesinde değil maalesef;

http://www.youtube.com/watch?v=wjlgj221v9u
  • cok guzel bir sarkiya nasil kotu bir klip cekilebilir? sorusunun cevabi basarili bir murat boz sarkisi.

ayrica murat bozun klibin sonunda kiza abandigi gozlerden kacmiyor, murat boz bile olsa erkegin abazasi sakat oluyor arkadas.
  • nakaratıyla her dinlendiğinde düşündüren, kanatan, acıtan murat boz şarkısı.
  • mükemmel bir murat boz şarkısı. sözler harika. murat bozun gelecekte mükemmel işler çıkaracağının göstergesi.
  • ne yaptın murat abim sen demek istediğim şarkının ta kendisidir.
    hayır insan dinleyince bir afallıyor, ee ne yapacağız şimdi diye. telefona sarılma isteği mi dersin, düşüncelere dalmak mı dersin, bence harika olmuş.
  • murat boz isimli kişiden pek hazetmememe, şarkılarını da çok beğenmememe rağmen dıptıs dıptıs kendini dinleten güzel şarkı. murat boz maximum minimum olaylarını komple kenara koyup böyle şarkılar yaparsa müzikal anlamda adam yerine konabilir kariyerinin ileriki safhalarında.
  • sözleri deniz ertene müziği erdem kınaya ait şarkıdır.sözler müthiş murat boz hep deniz ertenle çalışmalı bence...
  • klibindeki kadini kim kardashian'a benzettigim ve klibini begenmememin nedenlerinden birisinin bu oldugu sarki. abi sarki guzel, murat boz zaten tas, klip neden kotu ve o kadin niye kim kardashian'a benziyor? neden?
  • şarkı çok güzel ancak klipte at var yahu. atın ne işi var abi klipte? ne bileyim böyle çayırda çimende falan da geçmiyor klip. niye at çıkıyor ki bir anda?
    çok leyla ile mecnun izlediğim için mi takıldım ben bu at olayına acaba bilemiyorum. neyse işte bir at gerçeği var sonuçta.
    şarkı güzel şarkı ama hakkını verelim.
    (bkz: at)
hesabın var mı? giriş yap