• kesinlikle doğru olan durum. getir indirim bedelini restorana mı yansıtıyor bilmiyorum ama tahminimce bu fiyatları restoranlar yükseltiyor. çünkü ilk zamanlar sürekli sipariş verdiğim yerde örneğin bir ürün 20 tl idi. gerçekten de indirim oluyordu. ama 1 ay sonra aynı ürünü 45 tl olarak görmeye başladım. indirimin gerçekten bir anlamı kalmadı.
  • restoran indirim oranı yüzdesini yüksek göstermek için şark kurnazlığı yapıyor,getir denetleyebilir belki bu durumu.
  • indirim öncesi fiyatın yemeksepeti'nde daha yüksek olduğunu gösteren anlamsız çıkış.

indirimsiz,

yemeksepeti : 45 tl
    getir : 40 tl

indirim sonrası

yemeksepeti : 31,5 tl
    getir : muhtemelen %25 ile 30 liraya gelecektir.

indirim öncesi fiyatları da restoranlar belirliyor. ödediği komisyona göre fiyatı değiştiriyorsa restoranın hatası. ben bir kaç defa denk gelip yüksek olani yemeksepeti ve getir'e bildirdim ve düzeltildigini gördüm. işsiz olduğumdan değil, önemsediğim iş modelleri olduklarından feedback verebildigim kadar vermeye çalışıyorum. ya da az işliyimdir.
  • sahte indirim kampanyası yok sadece yemeksepeti indirimi en başta uyguluyor, getir ise en son satın alma ekranında uyguluyor. bundan dolayı farklı görünüyor.
  • getir ve getiryemek uygulamalarının kampanyalarından sürekli faydalanan birisi olarak söylebilirim ki; biraz araştırarak uygun fiyatlara alışverişler yapabiliyorum.

gayet memnunum.
  • bütün büyük şirketlerin yaptığı uygulamadır. fiyat karşılaştırması yapmaya başladığınız zaman bunu çok rahat görüyorsunuz. fakirliğin avantajları.

amazon, hepsiburada, gittigidiyor, teknosa, trendyol, vatan, getir, yemek sepeti, migros, carrefour, vb. hangi mağaza zinciri olursa olsun benzer satış stratejileri uyguluyor. uçuk fiyatlar olmadığı sürece, ya ürünün eski fiyatından ya da farklı kur hesaplamasından yüksek fiyatı yazıp daha sonra satış için belirlenen fiyatına indirim yaptığını gösteriyor.

belirli ürünleri birden fazla yerde bakmanız ya da aynı ürünü satan bütün siteleri aynı yerde toplayan siteler de mevcut oradan kontrol etmeniz bunu gözler önüne serecektir.
  • süpermarket ürünlerini x2 fiyatlayıp , akabinde 90 liraya 20 lira indirim uygulaması.
  • simdi bakiyorum 29liralik yemekte 20lira indirim kullanmisim 9 liraya gelmis

28.5liralik yemekte %50 indirim kullanmisim yemek 14.24 e gelmis

en son 30liralik yemekte %50 kullanmisim yemek 15liraya gelmis

kayseride 15liraya lahmacun arasi adana+2tane 300ml ayran satan yer varsa buyursun önersin
  • daha önce getir'den görmeye alışık olduğumuz durumdur.görsel

galiba bizim matematiğimizde sorun var
  • getir yalandan indirim yapıyor amk kupon var diyor ürün alıyorum sepete bi geliyorum bide ne göriyim kupon yok çıkıyorum kuponlarıma bakıyorum duruyor orda bidaha giriyorum sepete yine kupon yok bu nasıl iş anlamadım gitti
hesabın var mı? giriş yap