• beyzik giyindiğim için sorun yoktur.
  • doğru yazım için (bkz: giyimin aşırı derecede pahalanması)
    (bkz: bu kez bitişik)
  • daha bugün erkek arkadaşım için baskısız, düz hatta dümdüz, beyaz bir t-shirt için 40 tl ödedik.malzeme olarak %100 pamuk yazıyor ve öyle zibidas, dubidas filan bir şey değil, butikten aldık.yani karar sizin sayın okuyucu...
  • bu dolar artışı çakal esnaf için nimet adeta a'dan z'ye herşeye fiyatı yerleştirdiler. allah aşkına bana pahalanmayan bir şey söylesenize, dolar 1 artarsa bunlar fiyata 3 ekliyor bu dönemler resmen çakalların bayramı'dır.
  • tekstilin lokomotifi olabilecek memleket çorludan bildiriyorum

hani o tekstilde ve deri sanayiinde kullandığımız boyalar ve kimyasallar var ya onların hepsini bilin bakalım hangi para birimiyle alıyoruz ?

evet bildiniz dünyanın en değerli para birimi olan tl ile almıyoruz, tabiki dolarla alıyoruz.

doların yükselmesini fırsat bildiğinden değil zaten ucu ucuna temin edebildiği hammaddesi biten ve yenisini muhteşem para birimiz tl ile alamayan küçük işletmeler çoktan gemileri yaktı. büyük işletmeler de temin ettiklerini ellerinde tuttukça ve oluşan maliyetleri fiyatlara yansıttıkça daha çok pahalılanır.
  • spor ayakkabıya 200 liradan fazla para veren kerizdir diyen ben 280 liraya ayakkabı almak zorunda kaldım. 200’den aşağı ayakkabı kalmamış lan.
  • 40 liraya t-sort mü olur lan.
  • yurt dışında daha kaliteli ürünleri 15 20 birime alırken bizim aynı marka olmasına rağmen daha kalitesiz ürünlere 150 200 birim vermemizdir örneğin tüketici hakları amerikada gibi ülkede aşırı fazla olduğu için kaliteli ürünler kullanıyorlar keşke ülkemizdede aynı durum olsa
  • edit; baslik duzelmis.
    baslikla ilgili elestirilerde bulunmustum.
hesabın var mı? giriş yap