865 entry daha
  • yurtdışında gmail hesabınızı kullanırsanız surekli bulunduğunuz ülkeye döndüğünüzde " kısa bir süre önce hesabınıza ..... (ip ve ülke adı) konumundan erisildigini düşünüyoruz. bu siz degilseniz bize bildirin " uyarısını veriyor
  • son saatlerde sayesinde 7 yıllık bir zaman yolculuğuna çıktım.

tüm postalara tıkladım, son sayfaya kadar konulara baktım, temizlik yaptım.

2004te açmışım hesabımı. üniversitedeki ödevlerden, yeni çıkan kameralı telefonlarla gizli çekindiğimiz askerlik fotolarına, upskirtlere, eski işyerlerimdeki evrak akışına, facebook öncesi lise arkadaşlarıyla yaptığımız yahoogroups yazışmalarına... bakarak hüzünlendim.

vay amk
  • 16 dk önce app store'da resmi iphone/ipad/ipod touch uygulaması çıkmış. türkiye markette çıkmıyor henüz ama.
  • spam olarak isaretledigim kimi posta ara ara gelen kutusuna düşüyor. gonderici adresi tamamen ayniyken üstelik
  • spam işinde hakkaten ibnelik var. bu yüzden filtreleme yapıyorum artık. şimdilik bu işlemde sorun yok.
  • aliexpress i spam olarak kabul ettiremiyorsun. kaç kere spam işaretleyip mailing listten çık dedim, filtre yapıp içinde konuda orda burda aliexpress geçeni spama at dedim ama inadına inboxa atıyor.
124 entry daha
hesabın var mı? giriş yap